Değerlendirme

4.00 / 5

Web Sitesi Whitepaper
iZOBi

iZOBi

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

iZOBi uygulama platformu, serbest hizmet sağlayıcıları (geçici ev hizmetleri uzmanları) ev sahipleriyle (görevlerini yerine getirmek için bir serbest çalışana ihtiyaç duyan) bağlayan benzersiz bir pazardır. Zirvede, iZOBi uygulaması ev temizliği, bahçe bakımı, elektrik, tesisatçı, yaşlı bakımı ve çok daha fazlasını kapsayan 10’dan fazla hizmeti destekleyecek ve hizmet arayanların yalnızca birkaç tıklama ile hizmet sağlayıcıları işe

iZOBi uygulama platformu, serbest hizmet sağlayıcıları (geçici ev hizmetleri uzmanları) ev sahipleriyle (görevlerini yerine getirmek için bir serbest çalışana ihtiyaç duyan) bağlayan benzersiz bir pazardır. Zirvede, iZOBi uygulaması ev temizliği, bahçe bakımı, elektrik, tesisatçı, yaşlı bakımı ve çok daha fazlasını kapsayan 10’dan fazla hizmeti destekleyecek ve hizmet arayanların yalnızca birkaç tıklama ile hizmet sağlayıcıları işe almasına ve dakikalar içinde bağlantı kurmasına olanak tanıyor. ! Hayatların gittikçe hızlanması ve insanların evdeki hizmetlere rahat erişim ihtiyacı ile birlikte, isteğe bağlı çözümler herkes için bir nimet olarak ortaya çıktı.

Ayrıca, teknoloji odaklı olan Gen-Z ve Millennial nesiller, her şeyin herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden tek bir düğmeye basarak gerçekleşmesini bekliyor. İster elektrik / elektronik onarım, sıhhi tesisat, çamaşırhane hizmetleri, ev yenileme, marangozluk, haşere kontrolü, güzellik hizmetleri veya evde fitness eğitmenleri olsun, insanlar her şeyi anında kapılarının önünde bekliyorlar. İZOBi uygulaması ve operasyonel yapısı, bu pazar talebi ve hizmet ihtiyaçları için mükemmeldir.

iZOBi Uygulaması, müşterilerin arama yapabilecekleri ve bir servis sağlayıcıya bağlanabilecekleri Uber Uygulaması gibi çalışır. iZOBi, günlük aktivitelerimizi mümkün kılmak için platformumuzu kolay ve kullanışlı hale getiren çok harika özelliklere sahiptir.

Tarih Bilgileri: 01 Mayıs 2021 — 01 Ağustos 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Raised
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

iZOBi

iZOBi

Haber ve Yorum Ekle