iZOBi

iZOBi

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

iZOBi uygulama platformu, serbest hizmet sağlayıcıları (geçici ev hizmetleri uzmanları) ev sahipleriyle (görevlerini yerine getirmek için bir serbest çalışana ihtiyaç duyan) bağlayan benzersiz bir pazardır. Zirvede, iZOBi uygulaması ev temizliği, bahçe bakımı, elektrik, tesisatçı, yaşlı bakımı ve çok daha fazlasını kapsayan 10’dan fazla hizmeti destekleyecek ve hizmet arayanların yalnızca birkaç tıklama ile hizmet sağlayıcıları işe

iZOBi uygulama platformu, serbest hizmet sağlayıcıları (geçici ev hizmetleri uzmanları) ev sahipleriyle (görevlerini yerine getirmek için bir serbest çalışana ihtiyaç duyan) bağlayan benzersiz bir pazardır. Zirvede, iZOBi uygulaması ev temizliği, bahçe bakımı, elektrik, tesisatçı, yaşlı bakımı ve çok daha fazlasını kapsayan 10’dan fazla hizmeti destekleyecek ve hizmet arayanların yalnızca birkaç tıklama ile hizmet sağlayıcıları işe almasına ve dakikalar içinde bağlantı kurmasına olanak tanıyor. ! Hayatların gittikçe hızlanması ve insanların evdeki hizmetlere rahat erişim ihtiyacı ile birlikte, isteğe bağlı çözümler herkes için bir nimet olarak ortaya çıktı.

Ayrıca, teknoloji odaklı olan Gen-Z ve Millennial nesiller, her şeyin herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden tek bir düğmeye basarak gerçekleşmesini bekliyor. İster elektrik / elektronik onarım, sıhhi tesisat, çamaşırhane hizmetleri, ev yenileme, marangozluk, haşere kontrolü, güzellik hizmetleri veya evde fitness eğitmenleri olsun, insanlar her şeyi anında kapılarının önünde bekliyorlar. İZOBi uygulaması ve operasyonel yapısı, bu pazar talebi ve hizmet ihtiyaçları için mükemmeldir.

iZOBi Uygulaması, müşterilerin arama yapabilecekleri ve bir servis sağlayıcıya bağlanabilecekleri Uber Uygulaması gibi çalışır. iZOBi, günlük aktivitelerimizi mümkün kılmak için platformumuzu kolay ve kullanışlı hale getiren çok harika özelliklere sahiptir.

Date Information: 01 May 2021 — 01 August 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Raised
Token supply
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

iZOBi

iZOBi

Add a News