JDB

JDB Token

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

JDB Token, Latin Amerika’daki kumar sektörünün daha iddialı olan genişletilmiş oynanabilirlik aracıdır. Amacımız, bu pazarı ve sağlayıcıları, uluslararası müttefiklerimizin hizmet ve ürünlerinin birbirine bağlanması yoluyla milyonlarca kullanıcısıyla ilişkilendirmek; Son yıllardan bu yana hızlanan büyüme ritmini koruyan, zorlu bir pazara yenilikçi çözümler sunuyormuş gibi davranarak. JDB Token, tüm kumar platformlarındaki oyuncuların deneyimlerini geliştirecek ve hizmet, deneyim,

JDB Token, Latin Amerika’daki kumar sektörünün daha iddialı olan genişletilmiş oynanabilirlik aracıdır. Amacımız, bu pazarı ve sağlayıcıları, uluslararası müttefiklerimizin hizmet ve ürünlerinin birbirine bağlanması yoluyla milyonlarca kullanıcısıyla ilişkilendirmek; Son yıllardan bu yana hızlanan büyüme ritmini koruyan, zorlu bir pazara yenilikçi çözümler sunuyormuş gibi davranarak. JDB Token, tüm kumar platformlarındaki oyuncuların deneyimlerini geliştirecek ve hizmet, deneyim, ödül ve ödül tekliflerini genişletecek teknolojik çözümler sunacak. Blok zincirinin gücünden ve dağıtılmış muhasebe sistemlerinden yararlanan JDB Token, Ethereum’un standart ERC-20’si kullanılarak aktif kripto olarak oluşturuldu. Merkezi olmayan bir ağ olan Ethereum protokolü, bilgilerin dağıtılmış bir şekilde stoklanmasını ve JDB’nin akıllı ve dokunulmaz sözleşmeler üzerinde, izlenebilir, çevik ve halka ücretsiz erişimle çalıştırılmasına izin vermesini garanti eder, bu nedenle ekosistem ortamı için şeffaflık ve güvenlik sunuyoruz.

Date Information: 01 March 2021 — 05 July 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

JDB Token

JDB Token

Add a News