LOHN (LOHN)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

LOHN hakkında Neden lohncontrol.com? lohncontrol.com, 30’dan fazla endüstri dalında ekonomiyi işlemek için lohncontract.com adlı bir iş hizmetleri platformu oluşturacak gerçek bir iş projesidir. Bu platformda, gelişmiş ekonomilerden firmalar alıcı olacak ve gelişmekte olan ekonomilerde sahip oldukları ucuz işgücü ve hammaddelerin yakınlığı nedeniyle rekabetçi fiyatlarla mal üretebilen üretim şirketlerine çeşitli tüketim malları için üretim siparişleri vereceklerdir.

LOHN hakkında

Neden lohncontrol.com?

lohncontrol.com, 30’dan fazla endüstri dalında ekonomiyi işlemek için lohncontract.com adlı bir iş hizmetleri platformu oluşturacak gerçek bir iş projesidir. Bu platformda, gelişmiş ekonomilerden firmalar alıcı olacak ve gelişmekte olan ekonomilerde sahip oldukları ucuz işgücü ve hammaddelerin yakınlığı nedeniyle rekabetçi fiyatlarla mal üretebilen üretim şirketlerine çeşitli tüketim malları için üretim siparişleri vereceklerdir. düşük fiyatlar.

lohncontract.com, alıcıların ve üreticilerin yanı sıra hammadde, lojistik, kalite yönetimi, endüstriyel süreç yönetimi, hukuki hizmetler ve taraflar arasındaki ödemelerin uzlaştırılması tedarikçilerinin de sunulacağı karmaşık bir ekosistem olarak gelişecektir. Aralarındaki ilişki, lohncontrol akıllı sözleşmesi aracılığıyla blok zincirinde yönetilecek.

Şu anda, lohn’da elde edilen yıllık üretim, küresel olarak 10.000 B $ ‘ı aşarak Gayri Safi Yurtiçi Hasılanın% 10’unu temsil etmektedir.

Lohncontrol teknolojisi. Blockchain platformları için Proof-of-Tasks.

Lohncontrol projesi, Ethereum akıllı sözleşmesinin Proof-of-Stake mimarisiyle uygulayarak Proof-of-Tasks üzerine inşa edilen bir blockchain platformuna adanmış fikir birliği protokolü önermektedir.

Proof-of-Tasks nasıl çalışır?

Proof-of-Tasks blockchain fikir birliği protokolünde lohncontract.com platformu yalnızca blokların şablonunu oluşturur. Böyle bir şablonun içinde iki şey vardır – görevler hakkında başlık bilgisi ve doğrulayıcılar için ödül adresi. Bir blok içindeki başlık bilgisi rastgele bir paydaşa işaret ediyor. Bu paydaşlar daha sonra önceden oluşturulmuş blokları doğrular. Bir doğrulayıcı ne kadar çok yığın tutarsa, bir bloğu onaylama şansı artar. Yalnızca doğrulamadan sonra, söz konusu blok blok zincirine girer.Bu, Proof-of-Tasks’ın, blockchain’e bir blok eklemek ve doğrulamak için Proof-of-Stake’in en iyi fikir birliği algoritmasını kullanmasıdır. Dahası, ağ hem ödeme yapar: platform, oluşturucuyu (lohncontract.com) bloke eder ve doğrulayıcılar işlem ücretlerinin adil payını alır. Böylece, sistem “ortakların trajedisine” karşı hareket eder ve blok doğrulama için daha iyi bir çözüm oluşturur.

Proof-of-Tasks konsensüs protokolünün etkisi Proof-of-Stake ile benzerdir: herhangi bir saldırıya karşı daha güvenli ve güce aç olmayan bir sistem. Lohncontrol Akıllı Sözleşmesi, platformun her bölümü için özel API’ler aracılığıyla çalışacaktır.

Ethereum 2.0 (Serenity) lansmanının hemen köşede olduğu göz önüne alındığında, geliştirme çabalarımızı, onunla birlikte sunulan özellikler için optimize edilmiş mimarileri izleyerek akıllı sözleşmeler yazmaya odaklayarak çalışmayı verimli hale getireceğiz. , onaylar aracılığıyla daha hızlı işlemler ve onay süreleri, parçalar arasında yatay olarak muhtemelen binlerce işleme / saniyeye ölçeklenebilme ve mevcut Proof-of’da kullanılan mevcut dApp’lara kıyasla Ethereum’un en yeni sürümündeki diğer birçok özellikten yararlanabilme -Şu anda sahip oldukları sınırlamaların çoğuna sahip olmaya devam edecek olan Ethereum blok zincirinde çalışın.Böylece, merkezi olmayan uygulamayı yeniden tasarlamak, kodu yeniden yazmak ve geriye doğru olmadığı için Ethereum 2.0’a taşımak için kaynak harcamak zorunda kalmayacağız. mevcut Ethereum blockchain ile uyumludu

LOHN token fiyat hesaplama algoritması nasıl çalışır?

Platformun, üretim siparişi verenler olarak alıcılar tarafından kullanılması, verilen sipariş için ödemesi gereken miktara eşit bir dizi LOHN tokeninin bir lohncontrol akıllı sözleşmesinde hareketsiz hale getirilmesine bağlıdır. Bu, her zaman aktif istek değerinin (AVR) LOHN token değeri tarafından kapsanması gerektiği anlamına gelir. Aktif istek miktarı artarsa, önceden belirlenmiş bir sayıdaki LOHN jetonlarının bu değeri kapsaması gerekecektir ve otomatik olarak da artacaktır. 0,06 ABD doları ITO değerine 1 milyar LOHN jetonu yalnızca 60 milyon ABD doları tutarında etkin bir isteği karşılayabildiğinden, platforma yerleştirilen etkin isteklerin değerindeki herhangi bir 60 milyon ABD doları artış, platformu desteklemesi gereken LOHN jeton değerinde orantılı bir artışa neden olacaktır. bir tür emanet acentesi olarak.

Platformun kullanımıyla orantılı olan bu artış, LOHN tokenlerinin serbest piyasadaki kullanılabilirliği veya likiditesi gibi birden çok değişkeni içeren bir büyüme algoritmasında gerçekleştirilen matematiksel bir hesaplama ile belirlendi.

MkLV = ARV / ATxATL

nerede

MkLV – Piyasa LOHN Değeri;

ARV – Etkin İstek Değeri

AT – Kullanılabilir Jetonlar

ATL – Kullanılabilir Token Likiditesi (%)

Örneğin eğer:

ARV = 300 Milyon USD

AT = 600 Milyon LOHN jetonu

ATL =% 40

sonra

MkLV = ARV / ATxATL = 300M / 600Mx% 40 likidite

MkLV = 1,25USD

Bu nedenle, LOHN Token fiyatı her zaman lohncontract.com’un piyasa hacmiyle doğru orantılıdır ve proje hedefine ulaşıldığında ve yatırım getirisi oranı uyumlu hale geldikçe büyüme üstel olacaktır.

Tarih Bilgileri: 01 Mayıs 2019 — 01 Haziran 2019
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

LOHN (LOHN)

LOHN (LOHN)

Ekran görüntüleri

Haber ve Yorum Ekle