Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper
Luna Red Classic Logo

Luna Red Classic (LRC)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 15 Haziran 2022

ICO Kripto para

Luna Red Classic Hakkında Luna Red Classic $LRC, Binance Smart Chain üzerinde yepyeni bir yansıma protokolüdür. Bu sözleşme benzersiz özelliklere sahip olacak ve kesinlikle SIFIR vergilerle ve deflasyonist olma özelliğiyle sahiplerine yansımalar sunan türünün ilk örneği olacaktır. Luna Red Classic Protokolü, transfer vergilerinden kaynaklanmayan pasif verim mekaniğine sahip bir jetona dayanmaktadır. Bunun yerine, pasif getiriler,

Luna Red Classic Hakkında

Luna Red Classic $LRC, Binance Smart Chain üzerinde yepyeni bir yansıma protokolüdür. Bu sözleşme benzersiz özelliklere sahip olacak ve kesinlikle SIFIR vergilerle ve deflasyonist olma özelliğiyle sahiplerine yansımalar sunan türünün ilk örneği olacaktır. Luna Red Classic Protokolü, transfer vergilerinden kaynaklanmayan pasif verim mekaniğine sahip bir jetona dayanmaktadır.

Bunun yerine, pasif getiriler, yeni satın alma siparişlerinden (token için organik talebi temsil eden) arz genişlemesinden gelir. Luna Red Classic sahibi olarak, $LRC için verdiğiniz her yeni satın alma siparişi için pasif olarak daha fazla jeton kazanırsınız. Ödülleriniz, her yeni satın alma işleminden sonra anında cüzdanınıza “teslim edilir”.

Cüzdanlar arasında alışveriş yaparken veya transfer ederken asla vergi yoktur!

Sözleşme, benzersiz bir tetiklenebilir topluluk meşalesine sahip olacak. Bu yakma işlevi, topluluktan herhangi biri tarafından çağrılabilir. Bir topluluk üyesi meşaleyi yaktığında, sözleşme otomatik olarak toplam likidite havuzunun %1’ini (% esnektir ve tabloya göre ayarlanabilir) yakar. Bu işlevi çağıran üye, yakılan miktarın %1’i kadar ödüllendirilecektir. Bu fonksiyonun çağrılabileceği frekans esnek olacak ve çizelgenin koşullarına ve toplam arz miktarına göre değişecektir.

$LRC arzını yakmak fiyat tabanını yükseltir. Likidite dışında tuttuklarından token yakan ve fiyat üzerinde hiçbir etkisi olmayan birçok madencilik veya stake projesinin aksine, projemiz doğrudan likiditeden yanar ve bu da fiyatın yükselmesine neden olur. Bu paraları yok ederek yakarız; herhangi bir türde cüzdan yakmak için gönderilmezler.

Tarih Bilgileri: 15 Haziran 2022 — 15 Temmuz 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Platform
Soft cap
Hard cap
Raised
Toplam Token
Satılık toplam Token
Minimum / Maksimum Sınır

Token Detayları

  • Presale ve Likitide %59
  • Airdrop %21
  • Pazar, araştırma ve geliştirme %10
  • Danışmanlar ve Takım %5
  • Pinksale ücretleri %2
  • Topluluk Yarışmaları %1,5
  • Mod Cüzdanı %1,5
Yol Haritası
FAZ 1

Web sitesini başlat

Sosyal Medya Kurulumu

Whitepaper

Pazarlama Planı Sunumu

Denetim

Ön Satışı Sonlandırın

Luna Red Classic'i Başlatın

1000 Holders

FAZ 2

Web3 Cüzdanlarında ve Pancake Swapında Logo

CoinGecko'da Listeleme

CoinMarketCap'te Listeleme

BlockFolio'da Listeleme

5000 Holders

FAZ 3

Luna Red Classic'i Başlatın

Geliştirme ekibini genişlet

Luna Red Classic yeni Köprüler, Matic, Ada ve Daha Fazlası

Sertifika Denetimi

7000 Holders

CEX listeleri: Hotbit, Whitebit Bitmart

Ek linkler
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Luna Red Classic (LRC)

Luna Red Classic (LRC)

Haber ve Yorum Ekle