Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper
Lance Coin

Lance Coin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Lance Coin hakkında Blockchain teknolojisinin artan popülaritesi ile Lance Coin izleyicileri, dünya çapında gelişmekte olan bir endüstri olan blockchain teknolojisi aracılığıyla spor endüstrisindeki blockchain uygulamasındaki boşluğu doldurmayı umuyor. Yaratmak istediğimiz şey, spor endüstrisine sızmış, her iki tarafça paylaşılan ve ortak yaratılan değer olan, merkezi olmayan, küreselleşmiş bir zincirdir. Dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırma misyonumuz

Lance Coin hakkında
Blockchain teknolojisinin artan popülaritesi ile Lance Coin izleyicileri, dünya çapında gelişmekte olan bir endüstri olan blockchain teknolojisi aracılığıyla spor endüstrisindeki blockchain uygulamasındaki boşluğu doldurmayı umuyor. Yaratmak istediğimiz şey, spor endüstrisine sızmış, her iki tarafça paylaşılan ve ortak yaratılan değer olan, merkezi olmayan, küreselleşmiş bir zincirdir.

Dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırma misyonumuz var.

Tarih Bilgileri: 01 Nisan 2021 — 30 Temmuz 2021
ICO Bitiş Tarihi
IDO Başlangıç Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Lance Coin

Lance Coin

Haber ve Yorum Ekle