MartisFinance_

Martis Finance (MARTIS)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Martis Finance, İlk Merkezi Olmayan Borsa Yatırım Fonu’dur (DETF), merkezi olmayan evrensel DETF ve DeFi protokolü sunmayı amaçlamaktadır. Martis Finance, Binance Akıllı Zincir borsasında çalışan ve jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan diğer birçok özelliğe sahip merkezi olmayan bir borsa. Sadece token’ımızı tutmak kâr getirecektir, ancak daha fazlasını istiyorsanız, iyi getiri ve düşük riskle stake

Martis Finance, İlk Merkezi Olmayan Borsa Yatırım Fonu’dur (DETF), merkezi olmayan evrensel DETF ve DeFi protokolü sunmayı amaçlamaktadır. Martis Finance, Binance Akıllı Zincir borsasında çalışan ve jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan diğer birçok özelliğe sahip merkezi olmayan bir borsa. Sadece token’ımızı tutmak kâr getirecektir, ancak daha fazlasını istiyorsanız, iyi getiri ve düşük riskle stake etme ve çiftçilik yapabilirsiniz.

Tarih Bilgileri: 20 Nisan 2021 — 25 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
Minimum / Maksimum Sınır
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Martis Finance (MARTIS)

Martis Finance (MARTIS)

Haber ve Yorum Ekle