MartisFinance_

Martis Finance (MARTIS)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Martis Finance, İlk Merkezi Olmayan Borsa Yatırım Fonu’dur (DETF), merkezi olmayan evrensel DETF ve DeFi protokolü sunmayı amaçlamaktadır. Martis Finance, Binance Akıllı Zincir borsasında çalışan ve jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan diğer birçok özelliğe sahip merkezi olmayan bir borsa. Sadece token’ımızı tutmak kâr getirecektir, ancak daha fazlasını istiyorsanız, iyi getiri ve düşük riskle stake

Martis Finance, İlk Merkezi Olmayan Borsa Yatırım Fonu’dur (DETF), merkezi olmayan evrensel DETF ve DeFi protokolü sunmayı amaçlamaktadır. Martis Finance, Binance Akıllı Zincir borsasında çalışan ve jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan diğer birçok özelliğe sahip merkezi olmayan bir borsa. Sadece token’ımızı tutmak kâr getirecektir, ancak daha fazlasını istiyorsanız, iyi getiri ve düşük riskle stake etme ve çiftçilik yapabilirsiniz.

Date Information: 20 April 2021 — 25 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
Min / Max personal cap
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Martis Finance (MARTIS)

Martis Finance (MARTIS)

Add a News