Değerlendirme

3.00 / 5

Web Sitesi Whitepaper
MAXIMATOKEN

MAXIMA TOKEN

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Maxima Token hakkında Bugün oyun endüstrisi hızla gelişiyor ve milyarlarca yatırımı teşvik ediyor. Analistlere göre, oyun endüstrisine dahil olan ICO, toplam başarılı proje sayısının% 40’ına kadar çıkıyor. Şaşırtıcı değil: Çeşitli araştırmalar, bu sektörün en istikrarlı sektörlerden biri olmaya devam ettiğini gösteriyor. Nitekim, ekonomik krize, dolar kuruna ve iklim değişikliğine rağmen, insanların hala eğlenceye ihtiyacı var.

Maxima Token hakkında

Bugün oyun endüstrisi hızla gelişiyor ve milyarlarca yatırımı teşvik ediyor.
Analistlere göre, oyun endüstrisine dahil olan ICO, toplam başarılı proje sayısının% 40’ına kadar çıkıyor. Şaşırtıcı değil: Çeşitli araştırmalar, bu sektörün en istikrarlı sektörlerden biri olmaya devam ettiğini gösteriyor. Nitekim, ekonomik krize, dolar kuruna ve iklim değişikliğine rağmen, insanların hala eğlenceye ihtiyacı var.

Uzmanlar, 2021 yılına kadar eğlence harcamalarının toplam 180,1 milyar dolar veya 2017’den 2021’e kadar% 10,3 pazar büyümesi olacağını tahmin ediyor.

Maxima, geliştiricileri ve oyuncuları bir araya getirir. Geliştiriciler, oyunlarını ve uygulama geliştirmelerini portalımızda satabilirler. Ayrıca, herkesin önceden oluşturulmuş çözümleri satın alabileceği ve geliştirmek için iş bulabileceği anahtar teslimi bir uygulama müzayedesi de olacak.

BONUS:

15000 MAX – 35%
10000 MAX – 25%
5000 MAX – 15%
500 MAX – 5%

Tarih Bilgileri: 01 Nisan 2021 — 30 Eylül 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

MAXIMA TOKEN

MAXIMA TOKEN

Haber ve Yorum Ekle