Evaluation

3.00 / 5

Website Whitepaper
MAXIMATOKEN

MAXIMA TOKEN

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Maxima Token hakkında Bugün oyun endüstrisi hızla gelişiyor ve milyarlarca yatırımı teşvik ediyor. Analistlere göre, oyun endüstrisine dahil olan ICO, toplam başarılı proje sayısının% 40’ına kadar çıkıyor. Şaşırtıcı değil: Çeşitli araştırmalar, bu sektörün en istikrarlı sektörlerden biri olmaya devam ettiğini gösteriyor. Nitekim, ekonomik krize, dolar kuruna ve iklim değişikliğine rağmen, insanların hala eğlenceye ihtiyacı var.

Maxima Token hakkında

Bugün oyun endüstrisi hızla gelişiyor ve milyarlarca yatırımı teşvik ediyor.
Analistlere göre, oyun endüstrisine dahil olan ICO, toplam başarılı proje sayısının% 40’ına kadar çıkıyor. Şaşırtıcı değil: Çeşitli araştırmalar, bu sektörün en istikrarlı sektörlerden biri olmaya devam ettiğini gösteriyor. Nitekim, ekonomik krize, dolar kuruna ve iklim değişikliğine rağmen, insanların hala eğlenceye ihtiyacı var.

Uzmanlar, 2021 yılına kadar eğlence harcamalarının toplam 180,1 milyar dolar veya 2017’den 2021’e kadar% 10,3 pazar büyümesi olacağını tahmin ediyor.

Maxima, geliştiricileri ve oyuncuları bir araya getirir. Geliştiriciler, oyunlarını ve uygulama geliştirmelerini portalımızda satabilirler. Ayrıca, herkesin önceden oluşturulmuş çözümleri satın alabileceği ve geliştirmek için iş bulabileceği anahtar teslimi bir uygulama müzayedesi de olacak.

BONUS:

15000 MAX – 35%
10000 MAX – 25%
5000 MAX – 15%
500 MAX – 5%

Date Information: 01 April 2021 — 30 September 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

MAXIMA TOKEN

MAXIMA TOKEN

Add a News