Metachain_logo

Metachain (MCC)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

ICO Metaverse

Metachain, fiziksel dünyayı Metaverse‘e bağlayan merkezi olmayan bir Blockchain inşa ediyor. Bu Metaverse, tamamen merkezi olmayan bir çoklu evren ve bireysel mülkiyetlerin yükselişi ile ilgilidir. Bireylerin sahip olduğu bir internet gibi düşünün. Devletten veya büyük şirketlerden herhangi bir müdahale olmadan kendi alanınızı inşa etmenizi ve hayatınızı nasıl yaşayacağınızı belirlemenizi sağlar. SORUN BİLDİRİMİ: Dünyamız Hükümet, büyük

Metachain, fiziksel dünyayı Metaverse‘e bağlayan merkezi olmayan bir Blockchain inşa ediyor. Bu Metaverse, tamamen merkezi olmayan bir çoklu evren ve bireysel mülkiyetlerin yükselişi ile ilgilidir. Bireylerin sahip olduğu bir internet gibi düşünün. Devletten veya büyük şirketlerden herhangi bir müdahale olmadan kendi alanınızı inşa etmenizi ve hayatınızı nasıl yaşayacağınızı belirlemenizi sağlar.

SORUN BİLDİRİMİ:

Dünyamız Hükümet, büyük şirketler ve ekonomimizi ve günlük faaliyetlerimizi kontrol eden akıllı para ile merkezileştirilmiştir. Blockchain Teknolojisi bu sorunu çözmeye çalışıyor ancak hala balinaların ve merkezi kurumların piyasayı manipüle ettiğini görüyoruz. Kalıcı çözümümüz Metaverse.
Metaverse’e gelince, sanal araziler satın alabileceğiniz (Decentraland, SandBox), oyun oynayabileceğiniz (Axie Infinity), kumarhaneler, konserler ve daha fazlasını yapabileceğiniz farklı sanal platformlarımız zaten var. OpenSea gibi farklı NFT Pazaryerleri de vardır. Ancak tüm bunları bir araya getirip farklı platformlarda anlamlı bir kullanım oluşturacak bir platform henüz yok. Metachain’in başarmak istediği şey budur. Metachain, fiziksel dünyamızı Metaverse’e bağlayan ilk tamamen Merkezi Olmayan Blockchain’dir. Bu, ihtiyaç duyduğumuz gerçekten merkezi olmayan bir evreni mümkün kılacak ve gücü bireylere geri verecek.

ÜRÜNLER:

METAMARKETLER

Bu, herkesin A Sınıfı Sanal Motorumuz aracılığıyla farklı platformlarda ve Blockchain’lerde sanal ürünler, NFT’ler ve diğer dijital koleksiyonları oluşturabileceği, satın alabileceği ve satabileceği gerçekten merkezi olmayan bir çapraz zincir ve çok zincirli pazar yeridir. Şu anda, Ethereum blok zincirinde yalnızca kripto serserileri gibi Ethereum NFT’lerini satabilirsiniz. Aynısı diğer blok zincirlerinde de mevcuttur, ancak Metachain bu sorunu çözmektedir.
Metachain Virtual Engine, Ethereum, BSC, SOLANA vb. gibi diğer blok zincirlerle oldukça uyumludur.
Varlık fiyatını herhangi bir zamanda otomatik olarak belirleyen ve satışları gerçekleştirmek için A Sınıfı Sanal Motoru kullanan akıllı sözleşmelere sahip algoritmalar kullanır.

METACHAIN ​​Çok Zincirli Başlatma Paneli

Metachain ayrıca sanal ürün, NFT’ler ve proje yaratıcıları için bir İlk Dağıtılmış Teklif (IDO) Launchpad platformuna sahiptir. Bu, Metachain token sahiplerinin, daha önce yalnızca yüksek sermaye ve kaynaklara sahip yatırımcılar için mevcut olan yüksek kar marjları ve kazançlı bir fırsat sağlayarak ilginç konseptlere ve yüksek verimli kripto projelerine erken aşamada katılmalarını sağlar. Tüm projeler Metachain ekibi tarafından incelenir ve kullanıcıların projenin meşruluğu konusunda endişelenmelerine gerek kalmadan güvenle yatırım yapmalarına olanak tanır.

METACHAIN ​​Çok Zincirli Staking

Kartlarda çok zincirli bir staking platformu da var, kullanıcılar Metachain (MCC) tokenlerini stake edebilecekler.
farklı blok zincirlerinde. Bu, farklı blok zincirlerinde kişiye özel özelleştirilmiş bir DeFi deneyimi sağlayacaktır. Kullanıcılar, değişken Yıllık Yüzde Getirisi (APY) ile havuza yatırarak MCC jetonlarından getiri elde edebilecekler.

GÜVENLİK

Metaverse giderek daha popüler hale geliyor ve yatırımcılar için harika fırsatlar sunuyor. Metaverse, Coingecko‘nun verilerine göre 2021’de 32 milyarın üzerinde toplam Piyasa değerine sahip. Bununla birlikte, Metaverse ve genel olarak kriptonun hızla gelişen ve yenilikçi doğasının bir sonucu olarak, güvenlik açıkları bilgisayar korsanları tarafından açığa çıkarıldı ve istismar edildi. Ne yazık ki, çoğu durumda, bu gerçekleştiğinde, fonlar geri dönüşü olmayan bir şekilde ortadan kalktığında acı çeken son kullanıcıdır.

Metachain’in güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için uygulayacağı birkaç çözüm var:

 1. Akıllı sözleşme denetimi: Ana ağda çalıştırılmadan önce tüm Metachain akıllı sözleşmeleri tamamen
  CertiK, Quantstamp veya ConsenSys gibi saygın bir üçüncü tarafça denetlenir.
 2. Sigorta ve tazminat amacıyla da yedek akçe oluşturulacaktır.
 3. Yüksek güvenlik bakımını sağlamak için geliştirme tahsisinden güvenlik amacıyla fon sağlanacaktır.
 4. İzleme sistemi, büyük hacimli işlemler, kısa bir zaman diliminde yüksek frekanslı işlemler ve diğer şüpheli faaliyetler gibi olağandışı işlemleri tespit etmek için DApp üzerindeki işlemleri inceleyecektir.

TOKENOMİCS

Maks. jeton arzı 100.000.000 (100M) MCC’dir. Belirteç tahsis detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kamu Satışı (İDO): %50 (50M). Genel satış jetonlarının kilidi, Pancakeswap’ta listelendikten hemen sonra açılacaktır. Halka açık satışta satılmayan jetonlar yakılacaktır.
 • Pazarlama Fonu: %20 (20 milyon). Bu fon, Metachain topluluğunu, ürünlerini ve ekosistemini geliştirmek amacıyla pazarlama kampanyaları, reklamlar ve ödüller uygulamak için kullanılacaktır. Pazarlama fonu akıllı kontratımıza kilitlendi ve bunun sadece %5’i (1 milyon) jeton 5 yıllık bir süre boyunca her yıl üç ayda bir serbest bırakıldı.
 • Geliştirme: %15 (15M). Bu fon, gelecekteki gelişmeler ve yasal konular dahil olmak üzere Metachain ekosistemlerini geliştirmek için kullanılır. Geliştirme fonu kilitlenir ve 5 yıllık bir süre boyunca her yıl üç ayda bir yalnızca %5’i (750.000) tokenin kilidi açılır.
 • İlk Pancakeswap likiditesi: %10 (10M). Halka açık satıştan sonra MM, ticaret için Pancakeswap’ta listelenecektir. Kamu satışından %60 oranında BNB eklenmesi bekleniyor.
 • Takım ve Temel: %5 (5M). Bu fon Metachain kurucuları ve geliştiricileri arasında paylaşılacak. Hepsi kilitlenecek ve yalnızca %5’i (250.000) token, 5 yıllık bir süre boyunca her yıl üç ayda bir piyasaya sürülecek.
Tarih Bilgileri: 12 Aralık 2021 — 12 Mart 2022
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Ön Satış Fiyatı
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satılık toplam Token
Minimum / Maksimum Sınır

Tokenomics:

 • Kamu Satışı (İDO): %50 (50M)
 • Pazarlama Fonu: %20 (20M)
 • Geliştirme: %15 (15M)
 • İlk Pancakeswap likiditesi: %10 (10M)
 • Takım ve Temel: %5 (5M)
Takım
Jimmy James
CEO & Developer
Nick Fromhold
CMO & Developer
Melina Williams
Developer
Serena Ivan
Social Media Manager
Maya Cooper
Designer
Danışmanlar
Ferdinand Morris
Adviser
Ek linkler
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Metachain (MCC)

Metachain (MCC)

Haber ve Yorum Ekle