ASCoin200Px

Ascoin (ASCOIN)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Kripto para

A&S Investment Holding bünyesi tarafından kurulan Ascoindex, Ascoin ve birçok dijital varlığın alım-satımı, saklanması ve transfer hizmetleri amacıyla 2021 yılında işlem görmeye başladı. Türkiye’nin en güvenli, en hızlı, en şeffaf, en uygun ve kolay ulaşılabilirlik ilkelerini hedefleyerek dijital varlık platformların arasında yer almıştır. Ascoindex yüzde 100 Türk dijital varlık alım satım platformu olması ile tecrübeli

A&S Investment Holding bünyesi tarafından kurulan Ascoindex, Ascoin ve birçok dijital varlığın alım-satımı, saklanması ve transfer hizmetleri amacıyla 2021 yılında işlem görmeye başladı. Türkiye’nin en güvenli, en hızlı, en şeffaf, en uygun ve kolay ulaşılabilirlik ilkelerini hedefleyerek dijital varlık platformların arasında yer almıştır.
Ascoindex yüzde 100 Türk dijital varlık alım satım platformu olması ile tecrübeli sistem mimarları, güvenlik uzmanları, profesyonel yazılım ve geliştirme uzmanları ile kaliteli, güçlü ve dinamik ekibimiz ile beraber üst düzey hizmetlerimizi sunmaya başladık.

Temelleri güçlü atılan ve benimsediği ilkelere sadık olarak çalışan AscoIndex ekibi; AscoIndex Dijital Alım-Satım Platformunu kullanan kullanıcılarının hesaplarına yatırdıkları paranın güvenliğini sağlamak, Kripto alım-satım işlemlerinin sorunsuz, hızlı ve şeffaf gerçekleştirebilmek, kolay ulaşılabilirlik için oluşturulan eşsiz arayüzü kullanımını sağlamak için 7/24 hizmet vermektedir.

Ascoindex Dijital Alım-Satım Platformu

Diğer dijital alım-satım platformlarında sıklıkla karşılaşılan zayıf altyapı, güvensiz ve yavaş platform, zayıf piyasa likiditesi , kötü müşteri hizmetleri gibi problemlerin yaşanmaması için Ascoindex platformu kurulmuştur. Ascoindex yüzde 100 yerli kripto para borsası olma özelliği ile beraber kullanıcılarına güçlü altyapı desteğiyle, hızlı ve güvenli platform imkanıyla, güçlü piyasa likiditesi ve 7/24 müşteri hizmetleri desteği ile her zaman yatırımcı dostudur.

Güçlü Altyapı Desteği

Ascoindex, güçlü teknik donanıma sahip teknolojisi ve güçlü yetkinlikte ekipler ile oluşturulmuştur. Ascoindex, web sitesi ve uygulamaları ile beraber on binlerce kullanıcı ile eş zamanlı olarak işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Ascoindex dijital alım satım platformu altyapı güvenirliğini ön planda tutmuştur. Bunun için alanında uzman geliştirici ekibi ve siber güvenlik şirketleri ile beraber çalışarak sistemimizde oluşabilecek transferde yavaşlama, hacklenme, sistem donması gibi sorunlara karşı gerekli denetimleri yaparak güvenlik standartlarını en üst düzeye çıkmıştır.

Hızlı ve Kolay Platform

Ascoindex kullanıcılarına sunduğu kolay kullanım arayüzü ile kullanıcı dostu olmasının yanında yapılan işlemlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak verir. Ascoindex alım satım işlemlerini kullanıcıların kolayca gözlemleyebilmeleri için arayüzler geliştirilmiş, en sade ve şık olan son halini almıştır.

Güçlü Piyasa Likiditesi

Kripto para piyasası hızlı bir şekilde değişebilir. Kârı en üst seviyeye çıkarabilmemiz için borsada hızlı alım-satım yapmanız gerekir. Ascoindex’in, derin likiditesi, istediğiniz fiyatta hızlı işlem yapmanızı sağlar.

Yüksek işlem hacmi, düşük komisyonlar, fon (kaynak), daha fazla aktif kullanıcı v.b. birçok etken Ascoindex borsasının likiditesini etkiler.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Ascoindex kullanıcı memnuniyetini önemseyen bir platformdur. Ascoindex üyesi olan her bir kullanıcının yaşadığı herhangi bir problemlerin çözümü ve soruların cevapları için Ascoindex web sitesi ve uygulama platformlarından 7/24 ulaşabilecekleri canlı destek hizmeti, e-posta desteği ve sosyal medya kanallarımızdan ulaşma imkanı sunuyoruz.

Ascoindex kullanıcıların ekibimizle paylaştıkları görüş ve önerileri dikkate alarak yazılım geliştirmelerimize devam ediyoruz.

Ön Satış ( %30 )
600 milyon adet Ascoin’in adil bir şekilde sabit fiyattan herkese açık olarak satışa sunulacağı bu süreçte toplam arzın %30’luk kısmı satın alınabilir olacaktır. Satın alım esnasında kullanıcılar stake yapma opsiyonunu kullanarak 6 ay için %15’lik bir kazanç garantisiyle Ascoin alıp stake yapabilirler.
Air Drop ( %15 )
ICO Sürecinde başlatılması planlanan AirDrop kampanyasında kullanıcılar belirtilen şartları yerine getirdiği taktirde ücretsiz bir şekilde Ascoin kazanabileceklerdir. Toplamda 300 Milyon adet Ascoin dağıtılacaktır.
Partner AirDrop ( %20 )
Normal AirDrop kampanyalarından farklı olarak Partner AirDrop kampanyalarında kullanıcılar Ascoin partnerleriyle ortak olarak gerçekleştireceğimiz kampanyalarla ödüller kazanacaklardır. Ödül olarak Ascoin verilebileceği gibi, kampanyaya göre ödül değişiklik gösterebilir.
Ascon Invest ( %10)
Ascoin projesinin amaçlarından biri de teknolojik projeleri ve genç girişimcileri ihtiyaç duydukları zamanlarda fonlayarak hem genç nesillere hem de dünya geleceğine yatırım yapmaktır. Bu amaç doğrultusunda toplam arzın %10’luk bir bölümüne tekabül eden 200 Milyon adet ascoin, 2021 son çeyreğinde proje başvuruları alınıp değerlendirmeler yapıldıktan sonra Melek Yatırımcı programı kapsamında girişimcilere takdim edilecektir. Ayrıca Türkiye’de bir üniversite içerisinde blockchain teknolojisi alanında yapılan çalışmalar fonlanacaktır.
Arz Dışı (%15) & Team (%10)
2 Milyar adet Ascoin’in %15’lik kısmı (300 Milyon) 2 yıl boyunca şirket bünyesinde saklanacaktır. Ascoin’in fiyatını istikrarlı hale getirmek için 2 yıl boyunca coin yakma vb. işlemlerde kullanılacaktır. 200.000.000 Adet takım payı ise 2 yıl içerisinde parçalar halinde kilidi açılarak Ascoin ekibine dağıtılacaktır. İCO tarihinden 2 yıl geçmeden takıma dağıtılabilecek maksimum ASC oranı %50 ( 100.000.000 ASC) ‘dir.

Tarih Bilgileri: 05 Temmuz 2021 — 30 Ağustos 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Ülke

Ascoin, ön satışında 0.01$ üzerinden satışa sunulacaktır. 1.000.000 adet üstü alımlarda %10 indirim uygulanarak fiyat 0.009$ olacaktır.

Yol Haritası
2021 Q3

Ascoin ICO ( 05.07.2021- 30.08.2021 )

Ascoin 1. AirDrop Kampanyası ( 01.08.2021- 30.08.2021 )

Ascoindex Borsası Listelenme: ( 01.09.2021 )

2021 Q4

Ascoin Wallet Mobil Uygulamaları Tamamlanması

Melek Yatırımcı & Yardım Kuruluşlarının Seçilmesi

Ödüllü Ascoin Trade Yarışması

2022 Q1

Partnerlik ve Sponsorluk Anlaşmaları

Ascoin 1. Partner AirDrop Kampanyası

2022 Q2

Ascoin Melek Yatırımcı Programı Başlangıcı

Diğer Kripto Para Borsalarında Listelenme

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Ascoin (ASCOIN)

Ascoin (ASCOIN)

Haber ve Yorum Ekle