NF_Pet

NF Pet (NF)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

NF, Ethereum üzerine inşa edilmiş dijital rekabetçi bir blockchain oyunudur. Ekosisteme yetkin beceri ve katkı yoluyla herkes token ödülleri alabilir. Döviz satın alma, evcil hayvan satın alma, evcil hayvan yetiştirme, DeFi ödünç verme, ekipman yükseltmeleri, stake yönetişim hakları, merkezi olmayan NF ticaret pazarı ve diğer pratik hizmetler ve işlemler dahil olmak üzere tüm oyunların bir

NF, Ethereum üzerine inşa edilmiş dijital rekabetçi bir blockchain oyunudur. Ekosisteme yetkin beceri ve katkı yoluyla herkes token ödülleri alabilir. Döviz satın alma, evcil hayvan satın alma, evcil hayvan yetiştirme, DeFi ödünç verme, ekipman yükseltmeleri, stake yönetişim hakları, merkezi olmayan NF ticaret pazarı ve diğer pratik hizmetler ve işlemler dahil olmak üzere tüm oyunların bir paylaşım ekonomisi vardır ve gelecekteki oyunların daha fazla uygulanmasında kullanılacaktır.
Oyuncu, canavarlarla savaşma deneyimini yükseltir, ayrıca evcil hayvanlarını da otomatik olarak geliştirir. Oyuncu sahneyi temizlediğinde, deneyim bonusları ve NF jetonları ile ödüllendirilir. Özel ekipman, ekstra savaş ve yükseltme deneyimini artırabilir. Her aşama ekstra jetonları ödüllendirecek. Ekipman ticaret piyasasında geri dönüştürülebilir. Evcil hayvanlar ödünç verilebilir ve takas edilebilir.

Tarih Bilgileri: 18 Mart 2021 — 02 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

NF Pet (NF)

NF Pet (NF)

Haber ve Yorum Ekle