NF_Pet

NF Pet (NF)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

NF, Ethereum üzerine inşa edilmiş dijital rekabetçi bir blockchain oyunudur. Ekosisteme yetkin beceri ve katkı yoluyla herkes token ödülleri alabilir. Döviz satın alma, evcil hayvan satın alma, evcil hayvan yetiştirme, DeFi ödünç verme, ekipman yükseltmeleri, stake yönetişim hakları, merkezi olmayan NF ticaret pazarı ve diğer pratik hizmetler ve işlemler dahil olmak üzere tüm oyunların bir

NF, Ethereum üzerine inşa edilmiş dijital rekabetçi bir blockchain oyunudur. Ekosisteme yetkin beceri ve katkı yoluyla herkes token ödülleri alabilir. Döviz satın alma, evcil hayvan satın alma, evcil hayvan yetiştirme, DeFi ödünç verme, ekipman yükseltmeleri, stake yönetişim hakları, merkezi olmayan NF ticaret pazarı ve diğer pratik hizmetler ve işlemler dahil olmak üzere tüm oyunların bir paylaşım ekonomisi vardır ve gelecekteki oyunların daha fazla uygulanmasında kullanılacaktır.
Oyuncu, canavarlarla savaşma deneyimini yükseltir, ayrıca evcil hayvanlarını da otomatik olarak geliştirir. Oyuncu sahneyi temizlediğinde, deneyim bonusları ve NF jetonları ile ödüllendirilir. Özel ekipman, ekstra savaş ve yükseltme deneyimini artırabilir. Her aşama ekstra jetonları ödüllendirecek. Ekipman ticaret piyasasında geri dönüştürülebilir. Evcil hayvanlar ödünç verilebilir ve takas edilebilir.

Date Information: 18 March 2021 — 02 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

NF Pet (NF)

NF Pet (NF)

Add a News