Değerlendirme

4.33 / 5

Web Sitesi Whitepaper
PlasticFinance

Plastic Finance (PLAS)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO İş Hizmetleri & Danışmanlık

Blok zinciri teknolojisi ve istikrarlı madeni paralar, plastik geri dönüşüm endüstrisinin finansmanını kolaylaştırmak için her haneyi ve MRF’yi teşvik etmede büyük roller oynayabilir. Akıllı sözleşmeyi kullanarak, her tür plastik regrind ve pelletini belirtebiliriz, dahili bir eşanjör oluşturabiliriz, böylece insanlar ve endüstri, plastik atığını moneze etmek için kolay erişime sahip olabilir, ayrıca blockchain, her plastik endüstrisi

Blok zinciri teknolojisi ve istikrarlı madeni paralar, plastik geri dönüşüm endüstrisinin finansmanını kolaylaştırmak için her haneyi ve MRF’yi teşvik etmede büyük roller oynayabilir. Akıllı sözleşmeyi kullanarak, her tür plastik regrind ve pelletini belirtebiliriz, dahili bir eşanjör oluşturabiliriz, böylece insanlar ve endüstri, plastik atığını moneze etmek için kolay erişime sahip olabilir, ayrıca blockchain, her plastik endüstrisi tedarik zincirine daha fazla şeffaflık sağlar. Addion’da, bir DeFi Dapps (merkezi olmayan finans, merkezi olmayan uygulama) oluşturabiliriz, böylece bu atık varlık olarak teminatlandırılabilir.

Stabil madeni paralar için bir ölçüt olarak kullanılacak plastik atıkları, polipropilen ve Yüksek Yoğunluklu Polietilendir, çünkü bu tür plastik atıkları, toplum tarafından en yaygın kullanılan tüketim mallarıdır (örneğin: sabun kovanları, şampuanlar, su kovaları vb.).

İşlenmiş plastik atığının 2 ana grubu Plasc regrinds ve Plasc Palletleridir ve her grup için Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE) Yeniden Öğütme ve Polipropilen (PP) Yeniden Öğütme, ayrıca Yüksek Yoğunluklu Polietilen Peletler ve Polipropilen Peletler olarak ayrılabilir.

Evsel atıkların çoğu sonuçlandığından, plastiğe dönüştürülmesi gereken plastik hammaddeleri, bitkilerde paletlere daha fazla işlenmeden önce yeniden öğütülür. Bu yüzden önce 2 sabit paraya odaklanıyoruz:
1. HDPE yeniden öğütücüler (RHDP)
2. PP yeniden öğütme (RPP)
Bu 2 yeniden öğütme grubu, 1 jetonun 1 Kg yeniden öğütülmeyi temsil ettiği sabit para olarak temsil edilecektir.

Geri Dönüşüm projelerini finanse etmek ve yönetişim ve sahiplik belirteci olarak hizmet etmek, geri dönüşüm ve DeFi işlemlerinden büyük temettü veya kar paylaşımı elde etmek için başka bir jeton PLAS oluşturulurken, Dahili Değişim yayılır.

Plastik Finance, atık toplayıcıların atıklarını MRF tesisimize satmak, nakit ile takas etmek veya DeFi platformumuzda teminatlandırılabilecek bir varlık olarak saklamak için kullanabilecekleri bir uygulama yaratacaktır. Plastik Finance, dahili borsadan plasc regrinds spread fiyatından% 5 ücret ve ayrıca DeFi’mizdeki tasarruf çekme veya kredi ödeme işlemlerinden% 0,175 ücret alacaktır. Tüm bu ücretler bir cüzdanda toplanacak ve akıllı sözleşme kullanılarak her çeyrek veya altı aylık gibi düzenli olarak dağıtılabilecek.

Ayrıca, Plastik Finance ayrıca Cooperave geri dönüşüm işinden yıllık net kârın% 60’ını toplamaktadır.

Tarih Bilgileri: 19 Mayıs 2021 — 19 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Plastic Finance (PLAS)

Plastic Finance (PLAS)

Haber ve Yorum Ekle