Değerlendirme

1.67 / 5

Web Sitesi Whitepaper
GuineaBauxite

Guinea Bauxite

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Pre ICO Diğer

Kesinlikle konuşuyoruz, bir teknoloji şirketi değiliz. Biz bir madencilik şirketiyiz. Bu token satışı, İlk Halka Arzla eş anlamlıdır. Operasyonumuza başlamak için para toplamak için hisse senetleri yerine blok zinciri teknolojisini kullanan tokenlar sunuyoruz. Token satışımıza yeni başladık. Toplam GBTC token arzı 100 milyon birimdir. Jeton türü ERC20’dir. Ön satış ile tamamlandıktan sonra, tokenimizi tüm büyük

Kesinlikle konuşuyoruz, bir teknoloji şirketi değiliz. Biz bir madencilik şirketiyiz. Bu token satışı, İlk Halka Arzla eş anlamlıdır.
Operasyonumuza başlamak için para toplamak için hisse senetleri yerine blok zinciri teknolojisini kullanan tokenlar sunuyoruz. Token satışımıza yeni başladık. Toplam GBTC token arzı 100 milyon birimdir. Jeton türü ERC20’dir. Ön satış ile tamamlandıktan sonra, tokenimizi tüm büyük kripto para birimi değişimleriyle birlikte listeleyeceğiz. Jetonlarımız, daha önce de belirttiğimiz gibi gerçek varlıklarla desteklenmektedir. Her bir jeton, madenlerimizdeki boksitlerle desteklenmektedir. Madenlerimizde tahminen 18 milyon ton boksit bulunmaktadır. Bu onaylanmış boksit rezervlerini çıkarmak ve daha fazla rezerv için haklarımızın verildiği alanı keşfetmek için paraya ihtiyacımız var. Maden çıkarılmaya hazır 18 milyon ton boksitin gerçek piyasa fiyatı yaklaşık 700 milyon dolar değerindedir. Boksit, Alüminyum olarak rafine edilir. Alüminyum, örneğin arabalar, uçaklar vb. Gibi yüksek kaliteli imalat için kullanılır. Tesla, arabalarını kalıplamak için alüminyum kullanır.

Tarih Bilgileri: 19 Mart 2021 — 31 Aralık 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Guinea Bauxite

Guinea Bauxite

Haber ve Yorum Ekle