PlutusFi Logo

PlutusFi (PLUT)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Nisan 2022

ICO Platform

Kripto para ticaretini kolaylaştırmayı amaçlayan PlutusFi, birinci katman sağlayıcıları borsalar ve sosyal platformlar olarak birbirine bağlayarak kripto para birimi şirketlerini, topluluk liderlerini, tüccarları ve sahiplerini güçlendirmek için ikinci katman hizmetleri sunar ve blockchain hayranları için güvenli ve eğlenceli bir sosyal ticaret ağı oluşturur.

PlutusFi Hakkında

Kripto para ticaretini kolaylaştırmayı amaçlayan PlutusFi, birinci katman sağlayıcıları borsalar ve sosyal platformlar olarak birbirine bağlayarak kripto para birimi şirketlerini, topluluk liderlerini, tüccarları ve sahiplerini güçlendirmek için ikinci katman hizmetleri sunar ve blockchain hayranları için güvenli ve eğlenceli bir sosyal ticaret ağı oluşturur. Ortaklıkların, sürekli büyüyen bu kripto para birimi alanında öne çıkmanın en önemli unsurları olduğuna inanıyoruz ve ana hedefimiz, Finfluencer’ların ve kripto meraklılarının kendi geleceklerini inşa edebilecekleri, topluluk odaklı keşifler ve katılımlardan oluşan bu ortaya çıkan sosyal döngüyü sürdürmektir.

Sosyal Likiditeyi Teşvik Etmek

Geleneksel ticaret botlarından ve piyasa yapıcı sağlayıcılardan çok daha fazlası olan PlutusFi, sosyal likidite sağlar, ticareti teşvik eder, karlı bir paylaşılan bilgi ve kaynak ağı kurarken, profesyonel tüccarlar ve Finfluencer’lar aracılığıyla kripto para biriminin benimsenmesini teşvik eder. Böyle bir ortam, liderlerin karlı kurulumları paylaşmasına, Kopya Alım Satım özellikleri aracılığıyla piyasa eğilimlerine veya haberlere göre belirli stratejileri gerçekleştirmek için tasarlanmış bot bağlantıları sağlayarak takipçilerinin işlemlerine dayalı kişisel gelir elde etmelerine olanak tanır. Bu Kopya Alım Satım sistemi, kripto para sahiplerinin ve daha az deneyimli tüccarların, profesyoneller tarafından oluşturulan otomatik stratejileri sorunsuz bir şekilde etkinleştirerek piyasa akışlarından kâr etmelerini sağlar.

Katkıda Bulunanları Ödüllendirmek

Bu SocialFi ağı, veri güvenliği, sosyal gizlilik, genel içerik ve sosyal izleyici katmanlarından oluşur, çünkü her bot, üyeleri katılım çabalarına ve performans seviyelerine göre uygun şekilde tanımak ve ödüllendirmek için bir tüccarın cüzdanına giden benzersiz bir kimlik koduna sahiptir. Bot 10 izlemelerinin yanı sıra PlutusFi, sanat, dijital içerik veya medya gibi çok çeşitli varlıkları temsil edebilen belirli verileri depolamak için temelde benzersiz jeton birimleri olan Non-Fungible Tokens (NFT) aracılığıyla ek sosyal işaretleyici mekanizmalar sunar. Kripto para birimi blok zincirlerinde günlüğe kaydedilmek ve kimliği doğrulanmak için. NFT’nin en ayırt edici özelliği, ister dijital ister fiziksel olsun, belirli bir varlık için geri alınamaz bir dijital sahiplik ve orijinallik sertifikası olmasıdır. Günümüzde İnternet’i Web 3.0’a dönüştürerek kullanıcıların kendi verileri üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlıyoruz. Web 3.0’ın bir diğer önemli yönü, Dağıtılmış Otonom Kuruluşlar (DAO’lar) operasyonlarını kolaylaştırarak kullanıcılarının hissedar olmalarına, oy hakları kazanmasına ve bu tür şirketler için en iyisinin ne olduğuna karar vermesine olanak sağlamasıdır. özünde, Web 3.0’da sansür olmayacak, çünkü merkezi otoriteler, merkezi olmayan doğası nedeniyle işleri kapatamayacaklar. Web 3.0 hiçbir şirkete ait değildir ve özellikleri ve çözümleri, gelecek nesiller adına PlutusFi gibi birçok kullanıcı ve şirketin ortak çabalarıyla geliştirilmektedir.

Önümüzdeki Parlak Gelecek

Sosyal ağlar, dünyanın dört bir yanındaki insanları dijital olarak birbirine bağlayan modern İnternet’in gelişiminin en önemli sütunlarından biridir. Sosyal ağların ortaya çıkışı, çoğu insanın iletişim kurma şeklini değiştirdi ve aynı zamanda dünyanın ticari gelişimine büyük değişiklikler getirdi. Sosyal medyanın ilgi ve dönüşüm oranı, İnternet iş şirketlerinin çoğu için başarı anahtarı haline geldi. Kripto para biriminin ortaya çıkışından bu yana, ana platform olarak kripto para borsaları ile pazarı hızlı bir büyüme yaşadı. Web 2.0 çağının sosyal medya devleri İnternet sosyalleşmesini yeni zirvelere taşırken, sosyal kripto kullanıcı ölçeği yılda %200’ün üzerinde büyüyor ve Web 3.0, finansal alanda sosyal ticaret ağları için yeni tarihi fırsatlar getiriyor. SocialFi platformları yakın gelecekte en önemli sosyal araçlar olacak.

Plutus Robotları

Ticaret Botları

PLUTUSFI, ticareti herkes için basit ve kolay hale getirerek yatırımları teşvik eder. En iyi kullanıcı deneyimi için kullanım kolaylığına odaklanarak ve öğrenme eğrisini yumuşatarak basit arayüzler aracılığıyla karmaşık çözümler sunuyoruz. Yüksek Frekanslı Ticaret (HFT) bir trend değildir, diğer tüccarlardan daha iyi performans göstermek için gerekli bir araçtır ve Emir Defteri değiştikçe hızla tepki verir.

Sezgisel olarak varlık ticareti yapın, birden fazla platformda yatırım portföylerini güvenle yönetin. Varlıkların fiyatlarını ve farklı piyasa durumlarındaki belirli ticaret çiftleriyle ticaret performanslarını takip edin. Siparişleri otomatikleştirin ve önceden ayarlanmış Ticaret Robotlarını etkinleştirin veya stratejileri kolayca özelleştirin, bu basit ama etkili araçla zamandan tasarruf edin. Piyasa asla uyumaz, bu nedenle fırsatları kaçırmayı durdurun ve otomatik işlemlerden tam olarak yararlanarak kârdan yararlanın.

Likidite Botları

“Market Maker Bots” olarak da bilinen bu, kripto para projelerinin piyasa faaliyetlerini başlatmaları için eksiksiz bir çözümdür. Likidite Botları, iki taraflı pazarlardan aktif olarak alıntı yaparak ve pazar büyüklükleri boyunca Teklifler ve Teklifler (“İster” olarak da bilinir) sağlayarak yeni listelenen kripto para birimlerine yardımcı olur. Bu teknik sayesinde, Likidite Botları daha iyi likidite ve piyasa derinliği sağlayabilir.

Piyasa yapıcı bir alıcıdan emir aldığında, kendi stoklarından hisse pozisyonunu derhal satar. Bu, bekleyen işlemleri hızla gerçekleştirerek siparişi tamamlamalarına olanak tanır. Bu botlar, sonunda kalıcı kayıpları telafi edebildiklerinde, gelecekteki fiyat farklılıkları riskini üstlenirler. Kısacası, piyasa yapıcılığı, yatırımcıların ve tüccarların alım satımını kolaylaştırarak finansal piyasaların daha düzgün akışını kolaylaştırır.

Likit olmayan bir piyasa, en yakın Bid ve Ask emirleri arasında ticaret hacmini engelleyen büyük bir fark (fiyat farkı) olduğu anlamına gelir. Bu arada, likit (sağlıklı) bir piyasa, fiyat farklılıkları nedeniyle zarara uğramadan daha yüksek hacimlerde işlem yapabildikleri için daha fazla tüccarı cezbeder.

Sipariş Defteri, tüm Tekliflerin ve Taleplerin kaydedildiği yerdir. Siparişler ve farklı fiyatlara yayılma şekli ne kadar büyükse, pazar derinliği de o kadar büyük olur. Mevcut fiyatın yakınında düşük miktarda emir bulunan, ancak çok daha düşük fiyatlarla yoğun birikimlerin olduğu piyasalar, “ince Emir Defteri” olarak adlandırılan sığ piyasalara örnektir. Sağlıklı piyasalar, Emir Defterleri arasında iyi yayılmış işlemler gerektirdiğinden, piyasa derinliği likidite ile yakın bir ilişkiye sahiptir. Likidite Botları olmadan, yeni pazarlar yetersiz işlemlerden zarar görecek ve bu da daha az yatırım faaliyeti ile sonuçlanacaktır.

Plutus SONRAKİ

Kripto pazarındaki sonraki gelişmelerden haberdar olun. PlutusFi, kanaat önderi olma ve kendi topluluklarını geliştirme yeteneği ve isteğine sahip kişilere yardımcı olur. Plutus NEXT, topluluk liderleri için temel araçlar sağlar, böylece en son kripto piyasası eğilimleri hakkında endişelenmek/aramak için daha az zaman harcarlar ve kendi topluluklarını büyütmeye daha fazla zaman ayırırlar.

Bu gösterge panosu aracılığıyla Finfluencer’lar, takipçilerinin ne kadar meşgul olduğunu ve içeriğin etkinliğini, PlutusFi hizmetlerinden ne kadar kazandıklarını ve büyümelerine rehberlik edecek diğer ilgili İş İstihbarat verilerini kontrol edebilir. NEXT panosu ayrıca en son olaylar, piyasa değişimleriyle ilgili ticaret sinyalleri, AirDrop olanakları ve daha fazlası hakkında sıcak ipuçları sağlar.

Takas Edilemez Jetonlar

Topluluk yönetimine ve sosyal etkileşimlere büyük fayda sağlayabilecek başka bir araç da NFT’lerdir. Farklı sosyal kademeleri temsil eden topluluk biletleri gibi birçok amaç için kullanılabilirler. Her NFT, belirli etkinliklerin, özel ödüllerin, ek özelliklerin, yönetim haklarının, mülk paylaşımlarının ve hatta ekosistem içindeki gelirlerin paylaşılmasının kilidini açabilecek ilgili bir sosyal belirteçtir. Ancak NFT’lerin en iyi yanı, sahiplerinin sonunda onları finansallaştırabilmeleri, diğer üyelerle varlık ticareti yapabilmeleri, haklarını yeni bir sahibe devretmeleri ve bu tür anlaşmalardan faydalanabilmeleridir. Bu belirteçler, topluluk hizmetleri için kimlik bilgileri olarak hizmet eder ve topluluk büyümesinin faydalarından yararlanır.

Tarih Bilgileri: 18 Nisan 2022 — 20 Haziran 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Platform
Toplam Token

Token Dağıtımı

  • %30 PlutusFi Ekosistemi.
  • %30 Erken Yatırımcılar.
  • %14 Çekirdek Ekip.
  • %10 Kamu Ön Satış.
  • %06 Pazarlama.
  • %05 Yasal.
  • %05 Danışmanlar.
Takım (9 kişi)
Venture Development Core
Marketing & Growth Development Core
Technical Development Core
Marketing & Growth Development Core
Technical Development Core
Marketing & Growth Development Core
Technical Development Core
Project Development Core
Yol Haritası
2018

PlutusFi'nin ilk mühendisi, teknik göstergelere ve algoritmalara dayalı otomatik işlemler gerçekleştirebilen basit bir yazılım geliştirdi. Umut verici geri bildirimler üzerine, ilk ekip kullanım senaryoları ve bir SocialFi ortamı tasarlamaya başladı.

2019

İlk ticaret botu prototipi ve proje hakkında diğer programcılarla etkileşim.

2020

Daha fazla proje büyümesi, bir teknik ekip oluşumuna ve botun ilk Grafik Kullanıcı Arayüzüne yol açtı.

2021 Q1

Çekirdek Ekip montajı

2021 Q2

Pazar araştırması.

2021 Q3

MVP geliştirme.

2021 Q4

Ticaret Botu Alfa Testi.

Teknik Rapor v1.0.

Özel Kaynak Yaratma (1. tur).

2022 Q1

Biconomy Başlatma Paneli.

Proje başlangıcı için yeni işe alımlar.

Teknik Rapor v2.0.

Özel Kaynak Yaratma (2. tur).

PLUFI Token ICO Tarihi.

Ticaret Botu Beta Testi.

2022 Q2

Teknik İnceleme v3.0.

PLUFI IEO Tarihi.

PLUFI IDO Tarihi (isteğe bağlı).

Sonraki Dashboard ilk geliştirmesi.

Piyasa Yapıcılığı Botunun ilk geliştirmesi.

Trading Bot v1.0 sürümü.

PLUFI ICO Satışının Sonu.

2022 Q3

PLUFI Token Listeleme.

Ticaret Botu Mobil Uygulaması ilk geliştirmesi.

Sonraki Dashboard Beta Testi.

2022 Q4

Kullanıcılar için yeni ağ ödül özelliği.

PLUFI Token üst düzey Değişim Listesi.

Piyasa Yapıcı Bot Beta Testi.

Ticaret Botu Mobil Uygulaması Beta Testi.

NFT, ilk geliştirme özelliğine sahiptir.

Sonraki Dashboard v1.0 sürümü.

2023 Q1

Piyasa Yapıcılığı Botu v1.0 sürümü.

2023 Q2

Ticaret Botu Mobil Uygulaması v1.0 sürümü.

NFT Özellikleri Beta Testi.

2023 Q3

NFT Özellikleri v1.0 sürümü.

2023 Q4

Trading Bot v2.0 sürümü.

2024 Q1

Sonraki Dashboard v2.0 sürümü.

2024 Q2

NFT Özellikleri v2.0 sürümü.

2024 Q3

Piyasa Yapıcılığı Botu v2.0 sürümü.

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

PlutusFi (PLUT)

PlutusFi (PLUT)

Haber ve Yorum Ekle