clover_logo

Clover (CLV)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Clover hakkında Clover, Polkadot ve Polkadot olmayan ağlar arasında anlamlı çapraz zincir iletişimi sağlamak için BIP-Schnorr uyumlu eşik imzaları kullanır. Clover, Polkadot blok başlıklarını Ethereum VM ve Bitcoin betiğine Dahil Olma Kanıtı’nı işaret etmek için noter onaylamak için imzalayanlar arasında uçtan uca güvenli iletişimi kolaylaştırır. Clover, Ethereum geliştiricilerinin ve projelerinin sözleşmelerini Polkadot’a taşımasını sağlayan güçlü

Clover hakkında
Clover, Polkadot ve Polkadot olmayan ağlar arasında anlamlı çapraz zincir iletişimi sağlamak için BIP-Schnorr uyumlu eşik imzaları kullanır. Clover, Polkadot blok başlıklarını Ethereum VM ve Bitcoin betiğine Dahil Olma Kanıtı’nı işaret etmek için noter onaylamak için imzalayanlar arasında uçtan uca güvenli iletişimi kolaylaştırır.

Clover, Ethereum geliştiricilerinin ve projelerinin sözleşmelerini Polkadot’a taşımasını sağlayan güçlü bir akıllı sözleşme platformudur. Ethereum projeleri, mevcut Solidity akıllı sözleşmelerini yeni ağda çalıştırmak için gereken değişiklikleri en aza indirerek, dApp’larını kopyalayabilir ve MetaMask, Truffle, Remix ve diğer tanıdık geliştirici araçlarını kullanarak Clover’a dağıtabilir.

Clover, işlem ücretinin belirli bir yüzdesini kendileriyle otomatik olarak paylaşarak dApp oluşturucuları teşvik eder. Yeniden dağıtım, canlı bir geliştirici topluluğu sağlayacak ve Sakura ve Clover’da yenilikçi bir DeFi ekosistemi teşvik edecek.

Tarih Bilgileri: 20 Nisan 2021 — 25 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Para Toplama Hedefi
Satış İçin Ayrılan Miktar
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Clover (CLV)

Clover (CLV)

Haber ve Yorum Ekle