Qubism-logo

Qubism (QUB)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

ICO Diğer

Qubism son derece profesyonel bir ekipten oluşuyor; ekibimizde 3D tasarımcılar, akıllı sözleşme geliştiricileri, web sitesi geliştiricileri, iş geliştiricileri, kullanıcı deneyimi mühendisleri ve pazarlama uzmanları bulunmaktadır. NFT için bir numaralı merkezi olmayan platform olmayı hedefliyoruz, kitlesel kullanıcı kabulüne sahip olmak için tüm olası çözümleri araştırıyor, basitlik ve mükemmel müşteri desteği sunuyoruz. Burada Qubism’de NFT’lerin geleceğine inanıyoruz,

Qubism son derece profesyonel bir ekipten oluşuyor; ekibimizde 3D tasarımcılar, akıllı sözleşme geliştiricileri, web sitesi geliştiricileri, iş geliştiricileri, kullanıcı deneyimi mühendisleri ve pazarlama uzmanları bulunmaktadır. NFT için bir numaralı merkezi olmayan platform olmayı hedefliyoruz, kitlesel kullanıcı kabulüne sahip olmak için tüm olası çözümleri araştırıyor, basitlik ve mükemmel müşteri desteği sunuyoruz.

Burada Qubism’de NFT’lerin geleceğine inanıyoruz, fikrimiz yakındaki bir müzeden modern bir sanat galerisinde yürürken geliyor ve milyonlarca dolara satılan çok değerli sanat eserleri görüyoruz! Bu noktada sanatın da dijital sanatın da sınırı olmadığını anlıyoruz ve sanatseverler olarak ana karakter olarak NFT ekosisteminde büyük bir rol üstlenmeye karar veriyoruz. NFT’ler havalı ve gösteriş için benzersiz şeylerdir, ancak birçok insan hala NFT’lerin sadece bir balon olduğunu düşünürken, onların gerçek değerini gerçekten hafife alırken, fikirlerini sonsuza dek değiştirmek için buradayız!

Qubism, NFT koleksiyonunuzu nihayet bir 3D VR müzesinde gösterebileceğiniz ve NFT’lerinizi doğrudan satabileceğiniz veya tüm dünyaya gösterebileceğiniz benzersiz bir özellik uygulayacak.

Kodlama becerileri hakkında hiçbir fikriniz olmadan, kullanıcı dostu uygulamamızı kullanarak kendi galerinizi oluşturabileceksiniz.

Tarih Bilgileri: 18 Ekim 2021 — 11 Aralık 2021
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Halka Açık Satış Başlangıç Tarihi
Halka Açık Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Ön Satış Fiyatı
Halka Açık Satış Fiyatı
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satılık toplam Token
Ülke

Token Dağıtımı:
Özel satış – %25
Bahis – %25
Tohum satışı – %5
Takım – %5
Kilitli likidite – %15
Hazine – %25
Herkese açık lansman – %5

Takım
Graham Brodie
Ceo and Founder of Qubism
Giovanni Imperato
Marketing manager
Sham Feng
Community manager
Lorenzo Bove
3D artist
Baptist Fisher
Blockchain Developer
Francisco Cecilio
Software engineer
Yol Haritası
2021 4. Çeyrek

Pazar yeri sürümü, pazarlama baskısı, DEX'te yayın

2022 1. Çeyrek

NFT airdrop, uygulama sürümü, Cex'te liste, desteklenen blok zincirler arasında köprü

2022 2. Çeyrek

Yönetim, Teklif sistemi, 2. NFT airdrop

2022 3. Çeyrek

Daha fazla blok zinciri entegre edin, Saygın Cex'te Listeleme

2023

Kendi blok zincirimizi oluşturmayı ve yeni çözümler keşfetmeyi düşünün.

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Qubism (QUB)

Qubism (QUB)

Haber ve Yorum Ekle