Qubism-logo

Qubism (QUB)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Diğer

Qubism son derece profesyonel bir ekipten oluşuyor; ekibimizde 3D tasarımcılar, akıllı sözleşme geliştiricileri, web sitesi geliştiricileri, iş geliştiricileri, kullanıcı deneyimi mühendisleri ve pazarlama uzmanları bulunmaktadır. NFT için bir numaralı merkezi olmayan platform olmayı hedefliyoruz, kitlesel kullanıcı kabulüne sahip olmak için tüm olası çözümleri araştırıyor, basitlik ve mükemmel müşteri desteği sunuyoruz. Burada Qubism’de NFT’lerin geleceğine inanıyoruz,

Qubism son derece profesyonel bir ekipten oluşuyor; ekibimizde 3D tasarımcılar, akıllı sözleşme geliştiricileri, web sitesi geliştiricileri, iş geliştiricileri, kullanıcı deneyimi mühendisleri ve pazarlama uzmanları bulunmaktadır. NFT için bir numaralı merkezi olmayan platform olmayı hedefliyoruz, kitlesel kullanıcı kabulüne sahip olmak için tüm olası çözümleri araştırıyor, basitlik ve mükemmel müşteri desteği sunuyoruz.

Burada Qubism’de NFT’lerin geleceğine inanıyoruz, fikrimiz yakındaki bir müzeden modern bir sanat galerisinde yürürken geliyor ve milyonlarca dolara satılan çok değerli sanat eserleri görüyoruz! Bu noktada sanatın da dijital sanatın da sınırı olmadığını anlıyoruz ve sanatseverler olarak ana karakter olarak NFT ekosisteminde büyük bir rol üstlenmeye karar veriyoruz. NFT’ler havalı ve gösteriş için benzersiz şeylerdir, ancak birçok insan hala NFT’lerin sadece bir balon olduğunu düşünürken, onların gerçek değerini gerçekten hafife alırken, fikirlerini sonsuza dek değiştirmek için buradayız!

Qubism, NFT koleksiyonunuzu nihayet bir 3D VR müzesinde gösterebileceğiniz ve NFT’lerinizi doğrudan satabileceğiniz veya tüm dünyaya gösterebileceğiniz benzersiz bir özellik uygulayacak.

Kodlama becerileri hakkında hiçbir fikriniz olmadan, kullanıcı dostu uygulamamızı kullanarak kendi galerinizi oluşturabileceksiniz.

Date Information: 18 October 2021 — 11 December 2021
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Pre-sale Price
Public Price
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Total token for sale
Country

Token Dağıtımı:
Özel satış – %25
Bahis – %25
Tohum satışı – %5
Takım – %5
Kilitli likidite – %15
Hazine – %25
Herkese açık lansman – %5

Road Map
2021 4. Çeyrek

Pazar yeri sürümü, pazarlama baskısı, DEX'te yayın

2022 1. Çeyrek

NFT airdrop, uygulama sürümü, Cex'te liste, desteklenen blok zincirler arasında köprü

2022 2. Çeyrek

Yönetim, Teklif sistemi, 2. NFT airdrop

2022 3. Çeyrek

Daha fazla blok zinciri entegre edin, Saygın Cex'te Listeleme

2023

Kendi blok zincirimizi oluşturmayı ve yeni çözümler keşfetmeyi düşünün.

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Qubism (QUB)

Qubism (QUB)

Add a News