Rens-Token-logo

Rens Token (RENS)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 27 Mart 2022

ICO Metaverse

Rens Token, gerçek dünyayı meta veriye bağlamayı amaçlayan Binance Smart Chain’e dayalı bir gayrimenkul projesidir. Rens platformunda, meta veri deposunda sahip olunan, listelenen veya edinilen mülkler, gerçek dünyadaki değerler kadar değerlidir. Bu mülkler meta veri deposunda NFT olarak satılabilir ve satın alınabilir. Rens’de mülk sahipleri, tıpkı gerçek hayattaki mülkler gibi, bu dijital mülklerden aynı değerde gelirler elde eder.

RENS TOKEN HAKKINDA

Rens Token, gerçek dünyayı meta veriye bağlamayı amaçlayan Binance Smart Chain’e dayalı bir gayrimenkul projesidir. Rens platformunda, meta veri deposunda sahip olunan, listelenen veya edinilen mülkler, gerçek dünyadaki değerler kadar değerlidir. Bu mülkler meta veri deposunda NFT olarak satılabilir ve satın alınabilir. Rens’de mülk sahipleri, tıpkı gerçek hayattaki mülkler gibi, bu dijital mülklerden aynı değerde gelirler elde eder. Platform, yatırımcılara fayda sağlayacak sağlam kullanım durumlarından oluşuyor. Kullanıcılar platformda stake yaparak kazanç elde edebilecek ve gelirlerini artırabilecektir. Ayrıca, kullanıcılar Rens tarafından düzenlenen IHO’lara katılabilir, birbirleriyle etkileşime girebilir, meta veri tabanındaki mülkleri NFT’ler olarak satın alabilir ve bu mülklerin gerçek dünya değerinin keyfini çıkarabilir. Rens, Platformdaki ana işlevlere hizmet eden Rens Token’ın yerel belirteç adıdır. REN sahipleri, meta veri tabanındaki mülkleri NFT olarak satın alabilecek ve yatırımlarından elde edilen kazanç akışlarının keyfini çıkarabilecekler.

Rens metaverse‘ü sadece internette bir görüntü parçası olmakla kalmayıp gerçek dünyada karşılığı olan mülklerle doldurulmuştur. Rens ilk olarak bu mülkleri NFT halinde satar sonra bu mülkler gerçek dünyada Rens’in partner şirketleri tarafından ya sıfırdan yapılır ya da benzer halleri satın alınır. Yatırımcılar bu mülklerden kira getirisi elde eder ve bu mülklerde konaklayabiliir.

Rens projesi tarafından oluşturulan metaverse gerçek dünyaya dayanmaktadır. Metaverse’te oluşturulan mülklerin birer muadili gerçek dünyada da oluşturulur, bu nedenle fiyatları gerçek dünyadaki mülklerin fiyatıyla aynıdır.

  • Metaverse’teki mülkler NTF’lere ayrılmıştır.
  • NFT sahipleri, sahip oldukları NFT’nin değeri oranında konaklama hakkı ve kira geliri elde edeceklerdir.
  • Yatırımcılar, Web3 cüzdanları aracılığıyla RENS Uygulama web sitesinde aylık kira gelirlerini talep edebilirler.

RENS yatırımcıları metaverse’teki mülklerin NFT’lerini satın alır ve mülklerin gerçek dünya kira geliri ile ödüllendirilir.

Bu şekilde kendilerine tahsis edilen mülklerin kira gelirlerini ödül olarak her ay talep edilebilecektir.

VR entegrasyonu, kullanıcıların metaverse’teki mülkleri daha ayrıntılı olarak izlemelerini ve gözden geçirmeleri için geçerli olacaktır.

Mülklerde daha canlı gezinme imkanı gelecekteki oyun projesi için temel atma adımıdır.

NASIL ÇALIŞIR ?

  1. Metaverse’te 3D mülkler inşa edilir ve NFT’lere bölünür.
  2. Metaverse’de inşa edilen evler daha sonra gerçek dünyada inşa edilecektir. Ve partner şirketler tarafından kiraya verilecektir.
  3. Kira gelirleri NFT sahiplerine aylık olarak dağıtılacaktır.

KULLANIM ALANLARI

Staking

$RENS yatırarak $RENS kazanmaya başlayın! Staker’lara stake miktarına dayalı olarak IHO tahsisi için bir katman onaylanacaktır.

IHO Platformu

RENS, Metaverse’te oluşturduğu mülkler için IHO’ları düzenler. Her mülk için düzenlenecek IHO’lardan NFT satın almak isteyen yatırımcılar, bu NFT’leri Rens Token’i stake ederek (serbest piyasa modeline göre) daha uygun fiyata ve öncelikli olarak satın alma hakkına sahip olacaklar.

Metaverse

Rens Metaverse çevrimiçi bir yaşam alanıdır. Bu evrende yatırımcılar, dijital dünyayı VR gözlüklerle deneyimleme şansına sahip olacak ve birbirleriyle etkileşime geçebilecekler.

Rens NFT

Projemizin ilk versiyonu olarak metaverse’te 3D mülklerin NFT’leri satışa sunulacak. Projemiz geliştikçe/geniştikçe, yatırımcılar metaverse’teki mülkleri ziyaret edebilecek ve mülkleri inceleyebileceklerdir. NFT sahipleri kira gelirinden yararlanacak.

Tarih Bilgileri: 25 Mart 2022 — 25 Nisan 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
ICO Fiyatı
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
WhiteList
KYC

Takım
Bu projenin takım doğrulaması KYC firması tarafından yapılmıştır. Yukarıdaki linkte belirtilen firma projenin scam çıkması durumunda takım listesini ifşa edecektir.
Yol Haritası
Q4 2021

Ekip Kurulumu

Q1 2022

Platform geliştirilmesi

Website geliştirilmesi

Akıllı kontrat geliştirilmesi

Ön Satış

Q2 2022

RENS Whitepaper yayınlanması

NFT Marketplace geliştirilmesi

Launch

CG ve CMC listelenmeleri

Stratejik partnerlikler

Q3 2022

İlk IHO

İkinci pazarlama planı

CEX listelenmesi

Stratejik partnerlikler

Q4 2022

2. Seviye mülklerin inşaatına başlanması

RENS Metaverse beta sürümü

Stratejik partnerlikler

CEX listelenmesi

İlk 2. Seviye mülk IHO’su

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Rens Token (RENS)

Rens Token (RENS)

Haber ve Yorum Ekle