Quantum Blockchain Technology

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Quantum Blockchain Teknolojisi Hakkında Kuantum Güvenli Sertifikalar Kuantum açısından güvenli sertifikalar, kuantum açısından güvenli şifreleme algoritmaları kullanan X.509 sertifikalarıdır. NIST, kuantum güvenli şifreleme algoritmalarını standartlaştırma sürecindeyken, bir dizi aday algoritma belirledi ve bu algoritmaların uygulamaları şu anda mevcuttur. Özellikleri Gizliliği Koruyan Şeffaflık QUANTUM ağı, gizlilikten ödün vermeden denetlenebilirlik araçlarının kullanılması yoluyla sahtekarlığı önler ve düzenlemelere

Quantum Blockchain Teknolojisi Hakkında
Kuantum Güvenli Sertifikalar
Kuantum açısından güvenli sertifikalar, kuantum açısından güvenli şifreleme algoritmaları kullanan X.509 sertifikalarıdır.

NIST, kuantum güvenli şifreleme algoritmalarını standartlaştırma sürecindeyken, bir dizi aday algoritma belirledi ve bu algoritmaların uygulamaları şu anda mevcuttur.

Özellikleri
Gizliliği Koruyan Şeffaflık QUANTUM ağı, gizlilikten ödün vermeden denetlenebilirlik araçlarının kullanılması yoluyla sahtekarlığı önler ve düzenlemelere uyumu kolaylaştırır. QUANTUM sistemini çalıştıran Özel ve Doğrulanabilir Hesaplama Bulutu hizmetleri, herhangi bir müşteri verisi aktarmadan işlem sürecini dış kaynak olarak kullanabilir. Birbirine Bağlı Defterler Ağına Katılın Özel bir defter oluşturun ve QUANTUM ağındaki diğer defterlerle çapraz defter işlemleri gerçekleştirin. Özel QUANTUM Uygulamaları QUANTUM, gizliliği koruyan QUANTUM ağ uygulamalarına ve daha fazlasına izin vererek gizli ve anonim varlıkları ve akıllı sözleşmeleri barındırabilir. Özel Ödemeler QUANTUM kullanıcıları, bilgileri kamuya açıklamadan tamamen özel ödemeler yapabilirler. Genel Anahtar Altyapısı QUANTUM, açık anahtar altyapısının güvenliğini ve güvenilirliğini artıran denetlenebilir bir yalnızca ek anahtar dizini için gerekli araçları sağlar. Global Network Quantum Blockchain, yalnızca Ethereum ve Bitcoin ağları tarafından aşılan tam düğümlerle en büyük PoS eşler arası ağa sahiptir.

Tarih Bilgileri: 02 Mayıs 2021 — 04 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Quantum Blockchain Technology

Quantum Blockchain Technology

Haber ve Yorum Ekle