Standard

Standard (STND)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Standart Protokol, sentetik varlıklar için ilk Collateralized Rebasable Stablecoin (CRS) protokolüdür ve Polkadot ekosisteminde çalışacaktır. Likidite birleştirme için yeni bir paradigma sunar. Önceki nesil algoritmik stablecoin’lerin aksine, Standard her çağda stablecoin arzını yeniden artırıyor. Hareket edecek Yerleşik bir AMM aracılığıyla kaldıraçlı ticaret ve arbitrajı mümkün kılmak için diğer paraşütlerin finansal faaliyetleri için katalizör olarak. Ayrıca,

Standart Protokol, sentetik varlıklar için ilk Collateralized Rebasable Stablecoin (CRS) protokolüdür ve Polkadot ekosisteminde çalışacaktır. Likidite birleştirme için yeni bir paradigma sunar. Önceki nesil algoritmik stablecoin’lerin aksine, Standard her çağda stablecoin arzını yeniden artırıyor. Hareket edecek
Yerleşik bir AMM aracılığıyla kaldıraçlı ticaret ve arbitrajı mümkün kılmak için diğer paraşütlerin finansal faaliyetleri için katalizör olarak. Ayrıca, merkezi olmayan bir oracle yoluyla sentetik varlık piyasaları için bir protokol içerecektir.
Bu yazıda, sentetik varlıklar için Collateralized Rebasable Stablecoin (CRS) protokolü olan Standard Protocol’ü tanıtıyoruz. Belge, zincirler arası entegrasyonu, mekanizmaları ve modülleri kapsar.

Tarih Bilgileri: 29 Nisan 2021 — 30 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Token Standard
Toplam Token
Para Toplama Hedefi
Minimum / Maksimum Sınır
WhiteList
KYC

Ek linkler
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Standard (STND)

Standard (STND)

Haber ve Yorum Ekle