StudentCoin

Student Coin (STC)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer, Eğitim

Student Coin, kripto para birimi ve blockchain dünyasını öğrencilere tanıtmak için oluşturuldu. STC, modern eğitim sistemlerini belirtmeyi ve dünya çapındaki üniversiteleri birbirine bağlayan çok üniversiteli bir blok zinciri ağı oluşturmayı amaçlayan bir madeni paradır.

Projenin amacı, tokenleri ve blok zincirini ana akım haline getirmektir. Student Coin, insanlar, kuruluşlar, şirketler, yeni başlayanlar ve merkezi olmayan finanslar (DeFi) için geniş ölçekli tokenleştirmeyi gerçekleştirmeyi sağlayan ilk platformdur. Geniş ölçekli tokenleştirme, Student Coin tarafından oluşturulan, kullanımı kolay ve evrensel bir ekosisteme ihtiyaç duyan bir süreçtir. STC ekosistemi ile herkes herhangi bir tür tokenı kolayca oluşturabilecek ve uzun vadede onu geliştirebilecek. Student Coin, insanları, firmaları ve kuruluşları tokenleştirmenin yanı sıra token araçlarını yönetmeye, kitle fonlaması gerçekleştirmeye ve yeni projeleri kolayca listelemeye izin verecek.

Üniversite inovasyon, yeni teknoloji araştırmaları ve harika fikirlerin kaynağı için bir ortamdır. Dahası, dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler artık her zamankinden daha fazla bağlantılıdır ve çok sayıda dış değer transferine sahiptir. Son olarak, küresel eğitim pazarı en hızlı büyüyen sektörlerden biridir ve Student Coin gibi yıkıcı blockchain tabanlı çözümler oluşturmak için harika bir ortam yaratır. Bu üç faktör, üniversiteleri, İnternet ve sosyal medyanın başlangıcına benzer şekilde, ilk geniş ölçekli tokenleştirme platformunu oluşturmak için mükemmel bir yer haline getirdi.

Student Coin ayrıca, blockchain değerlerini tanıtmaya ve büyük uluslararası topluluğu oluşturmaya yardımcı olan üniversiteler ağıyla doğrudan ilgili ilk kripto para birimidir. Student Coin, Kozminski Üniversitesi, New York Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Stanford Üniversitesi, Oxford Üniversitesi, London School of Economics ve Imperial College London dahil olmak üzere 20’den fazla üniversiteden öğrenciler, fakülteler ve girişimciler tarafından yönetilmektedir.

Diğer blockchain tabanlı projelere kıyasla Student Coin’in büyük bir avantajı var. Student Coin, profesyonel iş odaklı ve eğitici bir yaklaşımla akademik fakülteler tarafından tamamen desteklenmektedir. Akademik dünyanın katılımı, her kişi için kullanımı kolay olacak açık ve karmaşık tokenasyon ağının yanı sıra şirketler ve yeni başlayanlar için profesyonel çözümlerin kurulmasına yol açacaktır. Proje, yalnızca kripto yatırımcıları topluluğunu değil, öğrencileri de doğrudan hedefleyen ve onları blockchain teknolojisi, kripto para birimi piyasaları ve borsaları ve DeFi hakkında eğiten – ticaret yapmalarına, yatırım yapmalarına ve kripto varlıkları hakkında bilgi edinmelerine olanak tanıyan ilk programdır. Desteklenen üniversitelerin, öğrencilerin ve fakültelerin listesi sürekli güncellenir ve şu adreste bulunabilir:

Desteklenen okulların listesini içeren Student Coin resmi web sitesi:

https://studentcoin.org/universities

Coinmarketcap ICO öncesi Listeleme:

https://coinmarketcap.com/currencies/student-coin/

Etherscan Doğrulanmış Token Sözleşmesi:

https://etherscan.io/

Waves Onaylı Token Sözleşmesi:

https://wavesdesk.com/

Tarih Bilgileri: 01 Şubat 2021 — 30 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Student Coin (STC)

Student Coin (STC)

Haber ve Yorum Ekle