Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper
Temachain

Temachain (TEMA)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Ekoloji

TEMA nedir? TEMA, büyüyen bir protokol ekosistemi yaratır. Tüm kamu zincirleri için veri alışverişi, uygulama geçişi ve protokol alışverişi hizmetleri sağlar. DAO kavramının yanı sıra gelişmiş kriptografi ve özyinelemeli zk-SNARK’ları da kullanan TEMA, veri depolama ve paylaşımını merkezi olmayan hale getirmeyi, tek bir zincirin akış sınırını kırmayı ve zincirler arasındaki bilgi alışverişi sınırlarını çözmeyi amaçlıyor.

TEMA nedir?
TEMA, büyüyen bir protokol ekosistemi yaratır. Tüm kamu zincirleri için veri alışverişi, uygulama geçişi ve protokol alışverişi hizmetleri sağlar. DAO kavramının yanı sıra gelişmiş kriptografi ve özyinelemeli zk-SNARK’ları da kullanan TEMA, veri depolama ve paylaşımını merkezi olmayan hale getirmeyi, tek bir zincirin akış sınırını kırmayı ve zincirler arasındaki bilgi alışverişi sınırlarını çözmeyi amaçlıyor. TEMA, maksimum ölçeklenebilirlik ile gerçek zamanlı olarak yüksek hızda çok çeşitli güvenli veriler sağlayarak tüm blok zincirinin ekolojik dengesini ayarlar. Tüm bireysel ve kurumsal kullanıcılar için sorunsuz geliştirme sağlayan TEMA teknik ekibi, tüm genel zincirlerin genel işlem yeteneklerini genişletmek ve mevcut Web 3.0 dApp’lerini herhangi bir değişiklik yapmadan birinden diğerine geçirmek için emsalsiz bir şekilde standartlaştırılmış ve uyumlu API sağlar. Tüm halka açık zincir sözleşmelerinin tıkanıklık sırasında 0 GAS maliyeti altında finansal para birimini transfer etmesine izin veren merkezi olmayan cüzdanı. Uygulama verilerinin güvenliğini, istikrarını ve birlikte çalışabilirliğini sağlarken, gereksiz çoklu protokoller arasındaki bir arada bulunma ve uyumluluk engellerini çözmüştür.TEMA protokolü, geliştiricilere, likidite sağlayıcılarına ve tüccarlara, herkese açık ve erişilebilir bir pazara katılma yetkisi verir. . TEMA, bağımsız olarak Web3.0’a dayalı olarak düşük GAS maliyetleriyle geliştirilen ilk blok zinciri geliştirme ağıdır. Birden çok standart dışı ve standart programlama dilinde bulunan tüm DApp altyapı özelliklerinin yanı sıra karmaşık veriler, agnostik zincirler arası hesaplamalar için hizmet verin.

Görevimiz
TEMA, zincir içi ve zincirler arası veri uygulama sorunlarını çözmeyi amaçlamaktadır. Canlı bir merkezi olmayan ağ oluşturmak ve gerçek bir kripto ekonomisi açmak için – Herkes katılabilir, inşa edebilir, takas edebilir ve başarılı olabilir

Tarih Bilgileri: 24 Mayıs 2021 — 29 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
IDO Başlangıç Tarihi
IDO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
IDO Fiyatı
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Yasaklı Ülkeler
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Temachain (TEMA)

Temachain (TEMA)

Haber ve Yorum Ekle