TBCTrustedToken

TBC Trusted Token

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Dünya için açık ve daha adil bir finansal sistem inşa etmek. Merkezi Olmayan, Değiştirilebilir, Şeffaf, Güvenilir ve Güvenli. Bir kripto madeni para, yalnızca zaman ve işlem anında bir ödeme veya değişim şekli anlamına gelir, yani Bitcoin ve Ethereum.

TBC Trusted Token hakkında
TBCT Coin, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen fon geleceği için bir platformdur. Hem zamandan hem de kaynaktan tasarruf sağlayan araçlar ve hizmetler sunarak yeni kurulan şirketlerin büyümesini hızlandırır.
Yatırımcılar, yatırımlarını P2P kredileri, kitle fonlaması vb. Gibi çeşitli hizmetler arasında bölmek için hizmetleri kullanabilir. TBCT’nin ilk sürümü, girişimlerin kitle fonlaması ve ICO kampanyaları başlatmasına ve yönetmesine olanak tanır.

TBCT Trusted Token, TBC Yatırımcıları ve profesyonelleri için bir platformdur. Katılan Tüccarlar ve Fonlar dikkatlice seçilir ve incelenir. Tüm tüccarlar için Durum Tespiti yapıyoruz. Ve hiçbir fon, bir müşterinin hesabından varlıkları çekemez. Derecelendirme Sistemi ve “Danışmanlık Hizmeti”, sistemimizde temsil edilen yatırımcıların en uygun seçimini yapmanıza yardımcı olabilir.

Yatırımcılar, ilgili Akıllı Sözleşmeye göre kendi jetonlarını kullanarak karşılıklı anlaşmalar yapabilirler. Bu belirteç, bir Fon Birimi analoğudur ve değeri, portföy kapitalizasyonundaki herhangi bir dalgalanmanın karlılığına ve dinamiklerine bağlıdır. Yatırımcılar jetonları satın alabilir, depolayabilir ve olgunlaşana kadar besleyebilir. Jetonlara ayrıca organize piyasalarda – borsalarda da erişilebilir.

Tarih Bilgileri: 09 Haziran 2020 — 12 Ocak 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

TBC Trusted Token

TBC Trusted Token

Haber ve Yorum Ekle