TBCTrustedToken

TBC Trusted Token

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Dünya için açık ve daha adil bir finansal sistem inşa etmek. Merkezi Olmayan, Değiştirilebilir, Şeffaf, Güvenilir ve Güvenli. Bir kripto madeni para, yalnızca zaman ve işlem anında bir ödeme veya değişim şekli anlamına gelir, yani Bitcoin ve Ethereum.

TBC Trusted Token hakkında
TBCT Coin, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen fon geleceği için bir platformdur. Hem zamandan hem de kaynaktan tasarruf sağlayan araçlar ve hizmetler sunarak yeni kurulan şirketlerin büyümesini hızlandırır.
Yatırımcılar, yatırımlarını P2P kredileri, kitle fonlaması vb. Gibi çeşitli hizmetler arasında bölmek için hizmetleri kullanabilir. TBCT’nin ilk sürümü, girişimlerin kitle fonlaması ve ICO kampanyaları başlatmasına ve yönetmesine olanak tanır.

TBCT Trusted Token, TBC Yatırımcıları ve profesyonelleri için bir platformdur. Katılan Tüccarlar ve Fonlar dikkatlice seçilir ve incelenir. Tüm tüccarlar için Durum Tespiti yapıyoruz. Ve hiçbir fon, bir müşterinin hesabından varlıkları çekemez. Derecelendirme Sistemi ve “Danışmanlık Hizmeti”, sistemimizde temsil edilen yatırımcıların en uygun seçimini yapmanıza yardımcı olabilir.

Yatırımcılar, ilgili Akıllı Sözleşmeye göre kendi jetonlarını kullanarak karşılıklı anlaşmalar yapabilirler. Bu belirteç, bir Fon Birimi analoğudur ve değeri, portföy kapitalizasyonundaki herhangi bir dalgalanmanın karlılığına ve dinamiklerine bağlıdır. Yatırımcılar jetonları satın alabilir, depolayabilir ve olgunlaşana kadar besleyebilir. Jetonlara ayrıca organize piyasalarda – borsalarda da erişilebilir.

Date Information: 09 June 2020 — 12 January 2022
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

TBC Trusted Token

TBC Trusted Token

Add a News