Temachain

Temachain (TEMA)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Ekoloji

TEMA nedir? TEMA, büyüyen bir protokol ekosistemi yaratır. Tüm kamu zincirleri için veri alışverişi, uygulama geçişi ve protokol alışverişi hizmetleri sağlar. DAO kavramının yanı sıra gelişmiş kriptografi ve özyinelemeli zk-SNARK’ları da kullanan TEMA, veri depolama ve paylaşımını merkezi olmayan hale getirmeyi, tek bir zincirin akış sınırını kırmayı ve zincirler arasındaki bilgi alışverişi sınırlarını çözmeyi amaçlıyor.

TEMA nedir?
TEMA, büyüyen bir protokol ekosistemi yaratır. Tüm kamu zincirleri için veri alışverişi, uygulama geçişi ve protokol alışverişi hizmetleri sağlar. DAO kavramının yanı sıra gelişmiş kriptografi ve özyinelemeli zk-SNARK’ları da kullanan TEMA, veri depolama ve paylaşımını merkezi olmayan hale getirmeyi, tek bir zincirin akış sınırını kırmayı ve zincirler arasındaki bilgi alışverişi sınırlarını çözmeyi amaçlıyor. TEMA, maksimum ölçeklenebilirlik ile gerçek zamanlı olarak yüksek hızda çok çeşitli güvenli veriler sağlayarak tüm blok zincirinin ekolojik dengesini ayarlar. Tüm bireysel ve kurumsal kullanıcılar için sorunsuz geliştirme sağlayan TEMA teknik ekibi, tüm genel zincirlerin genel işlem yeteneklerini genişletmek ve mevcut Web 3.0 dApp’lerini herhangi bir değişiklik yapmadan birinden diğerine geçirmek için emsalsiz bir şekilde standartlaştırılmış ve uyumlu API sağlar. Tüm halka açık zincir sözleşmelerinin tıkanıklık sırasında 0 GAS maliyeti altında finansal para birimini transfer etmesine izin veren merkezi olmayan cüzdanı. Uygulama verilerinin güvenliğini, istikrarını ve birlikte çalışabilirliğini sağlarken, gereksiz çoklu protokoller arasındaki bir arada bulunma ve uyumluluk engellerini çözmüştür.TEMA protokolü, geliştiricilere, likidite sağlayıcılarına ve tüccarlara, herkese açık ve erişilebilir bir pazara katılma yetkisi verir. . TEMA, bağımsız olarak Web3.0’a dayalı olarak düşük GAS maliyetleriyle geliştirilen ilk blok zinciri geliştirme ağıdır. Birden çok standart dışı ve standart programlama dilinde bulunan tüm DApp altyapı özelliklerinin yanı sıra karmaşık veriler, agnostik zincirler arası hesaplamalar için hizmet verin.

Görevimiz
TEMA, zincir içi ve zincirler arası veri uygulama sorunlarını çözmeyi amaçlamaktadır. Canlı bir merkezi olmayan ağ oluşturmak ve gerçek bir kripto ekonomisi açmak için – Herkes katılabilir, inşa edebilir, takas edebilir ve başarılı olabilir

Date Information: 24 May 2021 — 29 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
IDO Start Date
IDO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
ICO Price
IDO Price
Token supply
Available for token sale
Prohibited Countries
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Temachain (TEMA)

Temachain (TEMA)

Add a News