Değerlendirme

3.33 / 5

Web Sitesi Whitepaper
Tr3zor

Tr3zor

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 6 Nisan 2022

ICO Diğer

Tr3zor, blok zinciri teknolojisinin kullanılması ve çoklu teşvik mekanizmalarının uygulanması yoluyla kaybolan veya çalınan eşyaları bulma sorununa sürdürülebilir bir çözüm sunar.

Tr3zor, blok zinciri teknolojisinin kullanılması ve çoklu teşvik mekanizmalarının uygulanması yoluyla kaybolan veya çalınan eşyaları bulma sorununa sürdürülebilir bir çözüm sunar. Tr3zor, dijital bir tresor olarak da hareket edebilen kayıp ve bulunan eşyalar için küresel bir blockchain tabanlı çevrimiçi platformdur.

Platform, yüksek derecede güvenlik ve şeffaflık, sahteciliğe karşı korumalı günlükler, kullanıcı deneyimini geliştiren gelişmiş işlevsellik, ödüller gibi teşvik mekanizmaları ve kapsamlı bir oyunlaştırma sistemi ve normalde geleneksel platformlar, uygulamalar ve kayıp ve bulunan ofisler gibi devlet kurumları.

Tr3zor, arayanları ve bulucuları birbirine bağlayan blockchain teknolojisine dayalı ilk küresel kayıp ve bulunan ağdır. Tr3zor, blok zincirinin kullanılması ve ödül ödülleri gibi çoklu teşvik mekanizmalarının uygulanması yoluyla kaybolan veya çalınan eşyaların acil sorununa sürdürülebilir bir çözüm sunar. Police State Finders Searchers Ağ, hem web hem de mobil cihazlarda kaybolan veya çalınan öğelerin küresel bir veritabanını, sınırsız, hızlı ve ucuz dijital işlemlerin avantajlarının yanı sıra, blockchain ağlarının değişmezliği nedeniyle güvenlik ve şeffaflıkta en yüksek standartları sunar.

Tarih Bilgileri: 01 Şubat 2021 — 31 Ocak 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Token sorunu
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Tr3zor

Tr3zor

Haber ve Yorum Ekle