Evaluation

3.33 / 5

Website Whitepaper
Tr3zor

Tr3zor

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 24 April 2021

ICO Diğer

Tr3zor, blok zinciri teknolojisinin kullanılması ve çoklu teşvik mekanizmalarının uygulanması yoluyla kaybolan veya çalınan eşyaları bulma sorununa sürdürülebilir bir çözüm sunar.

Tr3zor, blok zinciri teknolojisinin kullanılması ve çoklu teşvik mekanizmalarının uygulanması yoluyla kaybolan veya çalınan eşyaları bulma sorununa sürdürülebilir bir çözüm sunar. Tr3zor, dijital bir tresor olarak da hareket edebilen kayıp ve bulunan eşyalar için küresel bir blockchain tabanlı çevrimiçi platformdur.

Platform, yüksek derecede güvenlik ve şeffaflık, sahteciliğe karşı korumalı günlükler, kullanıcı deneyimini geliştiren gelişmiş işlevsellik, ödüller gibi teşvik mekanizmaları ve kapsamlı bir oyunlaştırma sistemi ve normalde geleneksel platformlar, uygulamalar ve kayıp ve bulunan ofisler gibi devlet kurumları.

Tr3zor, arayanları ve bulucuları birbirine bağlayan blockchain teknolojisine dayalı ilk küresel kayıp ve bulunan ağdır. Tr3zor, blok zincirinin kullanılması ve ödül ödülleri gibi çoklu teşvik mekanizmalarının uygulanması yoluyla kaybolan veya çalınan eşyaların acil sorununa sürdürülebilir bir çözüm sunar. Police State Finders Searchers Ağ, hem web hem de mobil cihazlarda kaybolan veya çalınan öğelerin küresel bir veritabanını, sınırsız, hızlı ve ucuz dijital işlemlerin avantajlarının yanı sıra, blockchain ağlarının değişmezliği nedeniyle güvenlik ve şeffaflıkta en yüksek standartları sunar.

Date Information: 01 February 2021 — 31 January 2022
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Token issue
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Tr3zor

Tr3zor

Add a News