tycoon

Tycoon (TYC)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Tycoon hakkında Gerçek kripto para birimine sahip ilk tam otomatik sosyal kripto ticaret platformu. Tycoon, profesyonel tüccarlar ve son kullanıcılar arasında güvenli bir arayüz görevi görür. Yatırımcıların tüm aktiviteleri gerçek zamanlı olarak güvenli bir API bağlantısı ile izlenir ve otomatik olarak bir takipçi portföyüne kopyalanabilir. Her kullanıcı kendi yatırımlarını tercih ettiği borsada yönetir ve portföyüne

Tycoon hakkında
Gerçek kripto para birimine sahip ilk tam otomatik sosyal kripto ticaret platformu.

Tycoon, profesyonel tüccarlar ve son kullanıcılar arasında güvenli bir arayüz görevi görür. Yatırımcıların tüm aktiviteleri gerçek zamanlı olarak güvenli bir API bağlantısı ile izlenir ve otomatik olarak bir takipçi portföyüne kopyalanabilir. Her kullanıcı kendi yatırımlarını tercih ettiği borsada yönetir ve portföyüne her an erişebilir.

Yatırımlar asla Tycoon’da saklanmaz.

Takipçiler, hacimlerinin bir kısmını seçilen her tüccara serbestçe atayabilir ve bireysel bir stop loss belirleyebilir. Birden fazla tüccar seçmek, portföy yönetiminizi optimize etmek için yatırımları çeşitlendirmenize olanak tanır.

Tüm kullanıcıların güvenli bir deneyim yaşamasını sağlamak için platform, en yüksek güvenlik standartlarında ve bireysel algoritmalar aracılığıyla sürekli değerlendirmede geliştirilir.

Tarih Bilgileri: 01 Ağustos 2020 — 31 Aralık 2020
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Tycoon (TYC)

Tycoon (TYC)

Haber ve Yorum Ekle