tycoon

Tycoon (TYC)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Tycoon hakkında Gerçek kripto para birimine sahip ilk tam otomatik sosyal kripto ticaret platformu. Tycoon, profesyonel tüccarlar ve son kullanıcılar arasında güvenli bir arayüz görevi görür. Yatırımcıların tüm aktiviteleri gerçek zamanlı olarak güvenli bir API bağlantısı ile izlenir ve otomatik olarak bir takipçi portföyüne kopyalanabilir. Her kullanıcı kendi yatırımlarını tercih ettiği borsada yönetir ve portföyüne

Tycoon hakkında
Gerçek kripto para birimine sahip ilk tam otomatik sosyal kripto ticaret platformu.

Tycoon, profesyonel tüccarlar ve son kullanıcılar arasında güvenli bir arayüz görevi görür. Yatırımcıların tüm aktiviteleri gerçek zamanlı olarak güvenli bir API bağlantısı ile izlenir ve otomatik olarak bir takipçi portföyüne kopyalanabilir. Her kullanıcı kendi yatırımlarını tercih ettiği borsada yönetir ve portföyüne her an erişebilir.

Yatırımlar asla Tycoon’da saklanmaz.

Takipçiler, hacimlerinin bir kısmını seçilen her tüccara serbestçe atayabilir ve bireysel bir stop loss belirleyebilir. Birden fazla tüccar seçmek, portföy yönetiminizi optimize etmek için yatırımları çeşitlendirmenize olanak tanır.

Tüm kullanıcıların güvenli bir deneyim yaşamasını sağlamak için platform, en yüksek güvenlik standartlarında ve bireysel algoritmalar aracılığıyla sürekli değerlendirmede geliştirilir.

Date Information: 01 August 2020 — 31 December 2020
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Tycoon (TYC)

Tycoon (TYC)

Add a News