yolotoken

YOLO Token

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

YOLO Token nedir? BASİT CÜZDAN UYGULAMASI : Büyükannenizin bile kullanabileceği kadar basit bir cüzdan uygulaması oluşturacağız. YATIRIM TOPLULUĞU : Amacımız, kripto bilginizin katlanarak büyümesini sağlamaktır. Bu nedenle, kripto hakkında tartışabileceğiniz ve ücretsiz kripto kursları alabileceğiniz bir kripto topluluğu olan YOLOLeague’i başlatacağız. APTAL PROMOSYONLAR : Kripto paramızı ana akım kanallar aracılığıyla komik promosyonlarla tanıtacağız. İlk promosyonumuz

YOLO Token nedir?

BASİT CÜZDAN UYGULAMASI : Büyükannenizin bile kullanabileceği kadar basit bir cüzdan uygulaması oluşturacağız.

YATIRIM TOPLULUĞU : Amacımız, kripto bilginizin katlanarak büyümesini sağlamaktır. Bu nedenle, kripto hakkında tartışabileceğiniz ve ücretsiz kripto kursları alabileceğiniz bir kripto topluluğu olan YOLOLeague’i başlatacağız.

APTAL PROMOSYONLAR : Kripto paramızı ana akım kanallar aracılığıyla komik promosyonlarla tanıtacağız. İlk promosyonumuz fiziksel bir madeni para hediyesi olacak.
Kripto endüstrisi büyüyor ve artan sayıda iyi ama karmaşık projeler var. Yatırımcılar da artıyor, ancak amcanızın o 50 sayfalık teknik incelemeyi gerçekten anladığını düşünüyor musunuz? YOLOToken, yeni yatırımcılar ve kripto dünyası arasındaki köprüdür. Yeni yatırımcılar bu heyecan verici sektöre eğlenceli bir şekilde tanıtılmaktadır.

Tarih Bilgileri: 15 Mart 2021 — 01 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

YOLO Token

YOLO Token

Haber ve Yorum Ekle