yolotoken

YOLO Token

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

YOLO Token nedir? BASİT CÜZDAN UYGULAMASI : Büyükannenizin bile kullanabileceği kadar basit bir cüzdan uygulaması oluşturacağız. YATIRIM TOPLULUĞU : Amacımız, kripto bilginizin katlanarak büyümesini sağlamaktır. Bu nedenle, kripto hakkında tartışabileceğiniz ve ücretsiz kripto kursları alabileceğiniz bir kripto topluluğu olan YOLOLeague’i başlatacağız. APTAL PROMOSYONLAR : Kripto paramızı ana akım kanallar aracılığıyla komik promosyonlarla tanıtacağız. İlk promosyonumuz

YOLO Token nedir?

BASİT CÜZDAN UYGULAMASI : Büyükannenizin bile kullanabileceği kadar basit bir cüzdan uygulaması oluşturacağız.

YATIRIM TOPLULUĞU : Amacımız, kripto bilginizin katlanarak büyümesini sağlamaktır. Bu nedenle, kripto hakkında tartışabileceğiniz ve ücretsiz kripto kursları alabileceğiniz bir kripto topluluğu olan YOLOLeague’i başlatacağız.

APTAL PROMOSYONLAR : Kripto paramızı ana akım kanallar aracılığıyla komik promosyonlarla tanıtacağız. İlk promosyonumuz fiziksel bir madeni para hediyesi olacak.
Kripto endüstrisi büyüyor ve artan sayıda iyi ama karmaşık projeler var. Yatırımcılar da artıyor, ancak amcanızın o 50 sayfalık teknik incelemeyi gerçekten anladığını düşünüyor musunuz? YOLOToken, yeni yatırımcılar ve kripto dünyası arasındaki köprüdür. Yeni yatırımcılar bu heyecan verici sektöre eğlenceli bir şekilde tanıtılmaktadır.

Date Information: 15 March 2021 — 01 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

YOLO Token

YOLO Token

Add a News