Sıkça Sorulan Sorular

ICO Analiz web sitesinde sıkça sorulan sorulara yanıt bulabilmeniz amacıyla, bu sayfa oluşturulmuştur. Bu sayede tüm merak ettiğiniz konuları bu sayfadan takip edebilir ve cevaplarını bulabilirsiniz.

ICO Analiz web sitesi nedir?

ICO Analiz web sitesi, kripto projelerinin tanıtıldığı ve analizlerinin yapıldığı, aynı zamanda blockchain etkinleri ve kripto projeleri ile etkinliklere katılanların listelendiği geniş kapsamlı, türkçe ve ingilizce hizmet veren bir bilgi sitesidir.

ICO Kayıtları ücretsiz mi?

Evet. ICO, IDO, IEO gibi projelerinizi sitemize ücretsiz ekleyebilirsiniz. Sadece yoğunluktan ne zaman yayınlanacağına dair net bir cevap veremiyoruz. Yayınlandığında öncelikle twitter olmak üzere, sosyal medya ağlarımızdan bilgilendirileceksiniz. Bu sebeple twitter hesabımızı takip etmenizi öneriyoruz.

Eğer hemen yayınlanmasını istiyorsanız, reklam sayfasına göz atarak, sizin için en uygun reklamı seçmek, bu süreci hızlandıracaktır.

Sosyal Medya hesaplarınız nelerdir?

ICO Analiz web sitesi tüm sosyal ağlarda mümkün olduğu kadar aktif olmaya çalışmaktadır. Fakat en güncel ve en hızlı sosyal medya ağlarımız twitter ve telegramdır.

Sosyal medya hesaplarımız: Telegram, Twitter, Facebook, Medium, Instagram, Linkedin.

Size nasıl ulaşabiliriz?

Bize ister iletişim sayfamızdan, isterseniz canlı olarak telegram hesabımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Nedir?

ICO Analiz web sitesinde yer alan, sosyal medya ağlarından bilgisi verilen tüm projeler, sadece tanıtım amaçlı olup, yatırım yapacak kişi ve/veya kurumları bilgilendirmek amaçlıdır. Bilindiği gibi ICO, IDO, IEO’lara yapılacak yatırımlar her zaman risklidir, bu sebeple ICO Analiz hiç bir zaman yatırım tavsiyesi vermez. Burada yer alan bilgiler, puanlar, yorumlar sadece bilgi amaçlıdır. Geniş bilgi için sorumluluk reddi sayfamıza bakınız.

Onay Sistemi

Web site onayı

ICO Analiz web sitesine eklenmiş bulunan kripto para projelerinin üyelerimizin güvenliği ve sitemizin backlink sıralamasının artması için kullanılan bir sistemdir. Web site onayı yapabilmeniz için kripto proje sayfanızın herhangi bir yerine logomuzu eklemeniz ve sosyal medya ağlarınızda projenizin ICO Analiz web sitesinde listelendiğini takipçilerine bildirmeniz gerekmektedir. Bu sayede web sitenizin aktif durumda ve size ait olduğunu ispatlamış olacaksınız.

Takım onayı

ICO Analiz web sitesine eklenmiş kripto projelerininde görev alan takım personeli ve/veya danışmanların sosyal medya hesaplarının güvenirliğini test etmek ve takipçilerimizin bu projelere olan güvenini artırmak amacıyla oluşturulmuş bir onay sistemidir. İsminizin alt kısmında bulunan “onaysız” kutucuğuna tıkladığınızda karşınıza çıkan linki bize mesaj olarak gönderdiğinizde onayınız tamamlanmış olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken konu; bize gönderilecek olan mesajın o kişiye ait sosyal medya hesabı üzerinden gönderilmiş olması gerekmektedir. Kripto projeye ait kurumsal sosyal medya mesajları kabul edilmeyecektir.

KYC Doğrulama Sistemi

Kripto projelerinizi duyururken herhangi bir politika gereği takım listesinin ifşa olmasını istemiyor olabilirsiniz. İşte bu durumda KYC Doğrulama Sistemi ile yarımcı olmaya çalışıyoruz. KYC doğrulama sistemi herhangi bir resmi belge ile kendinizi bize ispatlmanız gereken bir sistemdir. Bu doğrulama sonucunda projeniz onaylı statüsüne geçecek ve tarafımızdan takip edilecektir, herhangi bir scam belirtisi tespit edildiğinde veya resmi makamlar tarafından istendiğinde ifşa edilmek üzere bağımsız bilgisayarlarda 5 sene boyunca saklanacaktır. Bu onaylama sistemi ücretli bir sistemdir.

Reklam

Premium Listeleme

ICO Analiz web sitesine eklenmiş ICO, IDO, IEO etkinliklerinin daha üst sıralarda yer alması ve anasayfada çarpıcı bir şekilde (bakınız Şekil-1) oluşturulmuş bir reklam biçimidir. 14, 30 ve 60 günlük seçenekleri mevcuttur. 60 günlük premium listelemeyi seçtiğinizde 30 gün de biz hediye ediyoruz. Premium listeleme için buraya tıklayınız.

Premium Listeleme
Şekil-1

Premium Reklam

ICO Analiz web sitesi içerisinde banner olarak hazırladığınız reklamlarımızın gözükmesini istiyorsanız buraya tıklayınız. 30 gün olarak tek seçenek sunuyoruz. 30 günden yüksek farklı seçenekler için bizimle iletişime geçiniz.

Premium Makale

İngilizce ve türkçe olarak iki farklı dilde projeniz ile ilgili olan makaleyi süresiz olarak sitemizde yayınlayıyoruz. Tarafınızdan hazırlanacak makaleyi ücretsiz olarak türkçeye çevirebiliriz. Makalenizin yayınlanmasını istiyorsanız buraya tıklayınız.

Diğer Reklam ve Listelemeler

Kripto borsa, danışmanlar, etkinlik, telegram ve ICO web siteleri sayfalarımızda listelenmek isiyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.

ICO Bank Token

ICOBnk Token Nedir?

ICO Bank Token ICO Analiz web sitesi tarafından çıkarılmış, tohum seviyesindeki kripto para projelerine finans sağlamak amaçlı yapılmış bir projenin kripto parasıdır. Türkiye’de net bir kripto para yasası çıkmadığından ve SPK lisansı olmadan ICO yapmak yasak olduğundan dolayı, sadece reklam veren kurumlara veya ICO Analiz web sitesine bağış yapan kişilere hediye olarak gönderilmektedir.

ICOBnk Token’e nasıl sahip olabilirim?

ICOBnk Token sahibi olmanız için ICO Analiz web sitesine reklam vermeniz veya bağışta bulunmanız gerekmektedir. Henüz yeni bir proje olduğundan dolayı net bir yol haritası çizemiyoruz. Yeni kripto yasa tasarılarından sonra yol haritası netleşecektir.