Account Status:
Languages Spoken
İngilizce
Abilities
SEO Yazarı - Yaratıcı Yazar - Hikaye Anlatma Meraklısı - Ortak Pazarlamacı - En Yenilikçi Gençlik 2014 - Kurucu: CharTech Mark
About Us

6 yılı aşkın B2B ve B2C müşteri adayı oluşturma deneyimine sahip ustaca Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı.

Şirketlerin iyi optimize edilmiş web içeriği, sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlaması ve web sitesi optimizasyonu ile hedef kitlelerini belirlemelerine ve hedeflemelerine yardımcı oluyorum. 224 milyon dolarlık emlak satışından sorumluyum.

İçerik Geliştirici: Anahtar kelime analizini içerik pazarlama kampanyalarına dahil ederek, web sitesi görünürlüğünü ve trafik marjlarını %81 oranında artırdım.

Sosyal Medya Yöneticisi: Sosyal medya pazarlaması ve yeniden hedeflemeden yararlanan sonuç odaklı bir ekiple işbirliği yaparken aramalar ve ürün sorguları %62 oranında.

Lead Generation Manager: İki haftada bir yayınlanan haber bülteni için 4000’den fazla kaydı harekete geçirdi.

Arama motoru optimizasyonu (genel olarak dijital pazarlama) deneyimimi şirketlerin iş ölçeği için büyüme stratejilerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için uygulamak bana memnuniyet veriyor.

Ek olarak, işime çok önem veririm. Ve satranç oyunlarını seviyorum. Ben de seyahat etmeyi seviyorum. En son maceram Abeokuta’daki Olumo Rock’tı.

Benimle kurumsal bir masada sanal bir çay içmek isterseniz [email protected] adresinden bana ulaşın.Participated Projects
Amarscity
Amarscity AMSC
Amarscity, İNTERNET, IOT, BIGDATA, AI ve BLOCKCHAIN ​​TEKNOLOJİSİ tarafından desteklenen çok amaçlı bir akıllı şehir bağlantılı cihaz istasyonu yaratıyor - fiziksel dünyadaki hemen ...
ICO
25 March 2022
30 December 2022
1.67