Amarscity-logo

Amarscity (AMSC)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 15 April 2022

ICO İnternet & Telekomünikasyon

Amarscity, İNTERNET, IOT, BIGDATA, AI ve BLOCKCHAIN ​​TEKNOLOJİSİ tarafından desteklenen çok amaçlı bir akıllı şehir bağlantılı cihaz istasyonu yaratıyor – fiziksel dünyadaki hemen hemen her insan etkinliği sürecini güçlendirebilen/geliştirebilen bir akıllı şehir ekosistemi.

Amarscity Hakkında

Amarscity, İNTERNET, IOT, BIGDATA, AI ve BLOCKCHAIN ​​TEKNOLOJİSİ tarafından desteklenen çok amaçlı bir akıllı şehir bağlantılı cihaz istasyonu yaratıyor – fiziksel dünyadaki hemen hemen her insan etkinliği sürecini güçlendirebilen/geliştirebilen bir akıllı şehir ekosistemi.

Amarscity, dünyanın ilk tamamen merkezi olmayan akademik çevrimiçi üniversitesini inşa ediyor. Hiç olmadı. Öğrencilerin herhangi bir insan teması olmadan çeşitli seviyelerde çevrimiçi eğitim almalarına ve çeşitli dereceler kazanmalarına olanak tanıyan tam otomatik bir akademik kurum. Blockchain teknolojisinin ve IoT’nin gücünü kullanarak, dünyanın tamamen akıllı sözleşmelerle kontrol edilen ilk tamamen merkezi olmayan otomatik üniversitesini inşa ediyoruz. Amarscity-chain, piyasadaki en hızlı, en güvenli ve en ölçeklenebilir Blockchain platformlarından biri olacak.

Amarscoin(AMSC), Amarscity’nin projeleri ve Sanal Şehir işlem para birimidir. Amacımız, Amarscoin’i bitcoin gibi küresel bir kripto para birimi haline getirmek ve günlük işlemler için kullanmaktır. Bu nedenle Amarscity, yılın her çeyreğinde (4 ayda bir) bir akıllı şehir web uygulaması başlatıyor. Bu uygulamaların her biri bağımsız olarak çalışacaktır. Her birinin, mümkün olan en kısa sürede küresel bir marka olma hedefiyle kendi iş yönetim ekibi vardır.

Amarscity Size Nasıl Fayda Sağlayabilir?

Amarscity bir Akıllı Şehir Geliştirme Platformu ve Sanal Şehirdir. Sanal Şehir olarak tüm Amarscity vatandaşlarına çeşitli ayrıcalıklar sunuyoruz. Cüzdanınızda 5000’den fazla Amarscoin olduğunda, otomatik olarak Amarscity vatandaşı olursunuz. Buradaki fikir, Amarscity vatandaşları için hayatı kolay ve eğlenceli hale getirmektir. Gerçek dünyada vatandaşlar için ilginç/sağlıklı yaşam koşulları yaratmaktan onları finansal olarak zenginleştirmeye kadar. Hedeflerimize ulaşmak için, Amarscity vatandaşlarının çeşitli ihtiyaçlarını akıllıca karşılayacak birkaç bağımsız web uygulaması oluşturuyoruz. Örneğin, Amarscity vatandaşları, Amarscity E-ticaret platformundan diğer mağazalardan alacaklarından çok daha ucuza ürün satın alabilirler. Amarscity atık yönetimi uygulamasını atık imhalarını halletmek ve aynı zamanda kazanmak için kullanabilirler. Amarscity, Amarscity mobilite platformu aracılığıyla vatandaşları için mobiliteyi kolay ve güvenli hale getirecektir. Amarscity tıp platformu, tıp kurumlarının sağlık hizmetlerini akıllıca sunmasını ve Amarscity vatandaşlarına özel sağlık hizmetleri sunmasını sağlayacaktır. Amarscity’deki herkes, birkaç web uygulaması, gerçek dünyadaki Amarscity vatandaşlarının bir ihtiyacını veya diğerini karşılayacak. Vatandaşlar bu uygulamaları kullandıkça Amarscoin ile ödüllendiriliyorlar. Ve Amarscoin, çeşitli uygulamalarımızda işlem para birimi olacağından, Amarscoin’in değerinin artmaya devam etmesini bekliyoruz. Bu, tüm Amarscity vatandaşları için artan zenginliktir. Amarscity ve markaları ne kadar iyi olursa, vatandaşlar da o kadar iyi ve zengin olur. Zamanla milyarlarca akıllı şehir cihazının Amarscity zinciri tarafından desteklenen Amarscity çok amaçlı hizmet dağıtım istasyonuna bağlanmasını bekliyoruz. Ve ekosisteme güç veren jeton Amarscoin’dir. Yol haritamızı takiben, Amarscoin’in bundan birkaç yıl sonra küresel olarak kabul göreceğine ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak faydalı olacağına inanıyoruz.

Date Information: 25 March 2022 — 30 December 2022
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
ICO Price
Platform
Token supply
Available for token sale

Jeton Satışı I 25 Mart – 30 Nisan %30 Bonus
Token Satışı II 01 Mayıs – 15 Haziran %20 Bonus
Token Satışı III 15 Temmuz – 15 Ağustos %10 Bonus
Token Satışı VI 20 Eylül – 30 Aralık %5 Bonus

Jeton Dağıtımı :

  • %40 Ürün Geliştirme
  • %29 İdari
  • %20 Altyapı
  • %5 Operasyonel
  • 1% Yasal
  • %4 Pazarlama
  • %1 Acil Durum
Team (4 kişi)
CEO
COO
CTO
CMO
Road Map
2022 Q1

Teknik incelemenin tamamlanması

Web Sitesi Lansmanı

BSC Simgesi Oluştur

E-ticaret Platformu uygulaması Lansmanı

Özel Satış Başlıyor

2022 Q2

Ön Satış Başlıyor

Hizmetler Exchange Uygulaması Başlatma

2022 Q3

Airdrop Kampanyası

Alıştırma Danışmanları

Ortaklıklar

Otel Yönetimi uygulaması Lansmanı

2022 Q4

Coinmarketcap'te listeleme

Coingecko'da listeleme

Pancakeswap'ta listeleme

Akıllı Mobilite uygulaması Lansmanı

2023 Q1

Amarscity Blockchain Testnet Canlı

Amarscity Blockchain Mainet Canlı

Amarscity Birlikte Çalışabilir Cihazlar Connect Station

Seyahat uygulaması Lansmanı

2023 Q2

Cüzdan Geliştirme

Amarscity Ön Ödemeli Kartlar

Ödeme Sağlayıcı

Akıllı Medikal uygulaması Lansmanı

2023 Q3

Binance ve Polkadot üzerinde köprü

Jeton Çiftçiliği

Token Stake

Akıllı Güvenlik Uygulaması Başlatma

2023 Q4

Amarscity Borsa Listesi

Uygulamaları Token ile Entegre Etme

Oylama Uygulaması Başlatma

2024 Q1

NFT Pazar Geliştirme Test Ağı

NFT Pazar Geliştirme Ana Ağı

2024 Q2

Bankacılık Lisansları

Tam Bankacılık Uygulaması Geliştirme

2024 Q4

Amarscity Merkezi Olmayan Üniversite Testnet Canlı

2025 Q1

Amarscity Merkezi Olmayan Üniversite Mainnet Canlı

2025 Q2

Amarscity Metaverse'e dönüşüyor

Metaverse Geliştirmeye Devam Et

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Amarscity (AMSC)

Amarscity (AMSC)

Add a News