3air-logo

3air (3air)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO İnternet & Telekomünikasyon

3air nedir? 3air ile Afrika şehirlerindeki milyonlarca insan ve işletme yüksek hızlı internete erişebilecek. Dijital iş, bankacılık, eğitim, sağlık ve eğlence çözümlerine anında erişilebilir. Geniş bant internet bağlantılarını geleneksel şekilde inşa etmenin imkansız veya ekonomik olmadığı yerlere getirecek harika ve sahada test edilmiş bir teknoloji belirledik. Güçlü bir kullanıcı tabanıyla, telekom hizmetlerinin tokenleştirilmesine izin verecek,

3air nedir?

3air ile Afrika şehirlerindeki milyonlarca insan ve işletme yüksek hızlı internete erişebilecek. Dijital iş, bankacılık, eğitim, sağlık ve eğlence çözümlerine anında erişilebilir.

Geniş bant internet bağlantılarını geleneksel şekilde inşa etmenin imkansız veya ekonomik olmadığı yerlere getirecek harika ve sahada test edilmiş bir teknoloji belirledik. Güçlü bir kullanıcı tabanıyla, telekom hizmetlerinin tokenleştirilmesine izin verecek, onları algılama ve tüketme şeklimizde devrim yaratacak bir blok zinciri platformu geliştirecek, test edecek ve uygulayacağız.

Platformumuzun benimsenmesini sağlamak ve geçişi kolaylaştırmak için kendi müşteri tabanımızı oluşturmaya karar verdik. Telekomünikasyon konusunda çok fazla deneyimi olmayan, öğrenmeye istekli ve blok zincirine giderek daha fazla güvenen biri.

Nijerya ve DRC’den başlayarak Afrika şehirlerine hızlı, istikrarlı genişbant getirmeye yardımcı olacağız, insanlara dış dünyayla güvenilir bir bağlantı kurma ve küresel eğitim, sağlık, finans ve iş ekonomilerine dahil olma yeteneği kazandıracağız.

Bağlantısızları bağlamak, platformumuza milyonlarca yeni kullanıcı getirecek ve büyümeyle birlikte güç gelecek. Başkalarıyla bağlantı kurma gücü ve birlikte bir endüstride radikal değişiklikler yapma gücü.

Teknik detaylar

3air, Cardano blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir jetondur. Jeton geri alımlarını ve jeton yakmayı mümkün kılan entegre mekanizmalarla sınırlı bir arza sahiptir. 3air’in platformdaki her işleme eşlik etmesi gerekir ve dijital kimlikler, internet geniş bant hizmetleri, dijital TV ve IP telefon dahil olmak üzere sağlanan tüm dijital hizmetler için ödeme yöntemi olarak kullanılır.
Ön planda staking ile 3air jetonu etrafında inşa edilen tam teşekküllü bir sadakat ve ödül sistemi var. 3air aynı zamanda oy haklarına sahip, topluluk havuzu fonlarının kullanımına karar veren ve gelecekte 3air’in tam merkezsizleştirilmesiyle daha fazla güç kazanan bir topluluk simgesidir. Teminatlı mikro krediler gibi platformun tüm eklenen özellikleri, 3air token kullanımına bağlı olacaktır.

Date Information: 26 November 2021 — 26 January 2022
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Public Price
Platform
Token Standard
Hard cap
Pre-sale token supply
Token supply
Total token for sale
Country

Bonus:

3air ön satışını tanıtmamıza yardımcı olan herkesi ödüllendireceğiz. Önereceğiniz tüm tamamlanmış satışlar için %5 tavsiye komisyonu sunuyoruz.

Token dağıtımı:

 • Tohum satışı – 1%
 • Özel tur %1 – %3
 • Özel tur 2 – 4%
 • Özel tur %3 – %4
 • Kamu/IDO – %20
 • Çiftçilik/bahis – %10
 • Airdroplar – %5
 • Takım – %8
 • Pazarlama – %5
 • Danışmanlar + etkileyiciler – %5
 • Ekosistem – %30
 • İlk DEX likiditesi – %5
Yatırımcılar, Ortaklar ve Partnerler
Road Map
Kasım 2020

İlk fikir

Ocak – Mart 2021

Fikir geliştirme

Stratejik ortaklıklar

Nisan 2021

K3 işbirliği anlaşması

Mayıs 2021

Çekirdek ekip seçildi

İlk pazar analizi

Haziran - Eylül 2021

Whitepaper

İş planı

Pazarlama planı

İkinci pazar analizi

Alınan tohum finansmanı

Ekim 2021

Özel satış başlangıcı

Topluluk oluşturmanın başlangıcı

Kasım 2021

TGE

IDO tamamlandı ve tüm fonlar alındı

İlk DEX listesi

DRC'de altyapı inşaatının başlangıcı

Ocak 2022

Nijerya çalışmaları başlıyor

3air platform test ağı hazır

2. Katman değişim listesi

Mart 2022

Platform beta testi

Nisan 2022

DRC'de tamamen operasyonel

Platform 1.0 lansmanı

Fist 3air platformu kullanıcıları

Katman 1 değişim listesi

Haziran 2022

K3 Sierra Leone'nin platforma dahil edilmesi

Temmuz 2022

Nijerya'da tamamen operasyonel

Aralık 2022

Mikro krediler beta testi

20.000 platform kullanıcısı

2023 - 2025

Hizmet belirteci

IoT platformu

Blockchain aracılığıyla bant genişliği dağıtımı

Blockchain üzerinden dolaşım

Tam mikro kredi uygulaması

3 milyon kullanıcı

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

3air (3air)

3air (3air)

Add a News