AlfaPocket

AlfaPocket

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Özellikleri AlfaPocket, 2021 yılında, “otomobil yatırımının” basitliğini kripto yatırımlarının karmaşık dünyasına getirme konusunda çok net bir vizyonla yola çıktı. Perakende yatırımcıları kazançları en üst düzeye çıkarma ve gereksiz kayıpları en aza indirme yolları ile kolaylaştırmak ve tüm dünyadaki kripto kullanıcılarının kripto alanının sürekli evrimiyle güncel kalmalarına yardımcı olmak için gerçek bir tutkuyla gelen bir girişim.

Özellikleri
AlfaPocket, 2021 yılında, “otomobil yatırımının” basitliğini kripto yatırımlarının karmaşık dünyasına getirme konusunda çok net bir vizyonla yola çıktı.

Perakende yatırımcıları kazançları en üst düzeye çıkarma ve gereksiz kayıpları en aza indirme yolları ile kolaylaştırmak ve tüm dünyadaki kripto kullanıcılarının kripto alanının sürekli evrimiyle güncel kalmalarına yardımcı olmak için gerçek bir tutkuyla gelen bir girişim.

ÖZELLİKLERİ:
-AI Asistanı
Yapay Zeka Asistanımız, kârınızı artırmak için finansal piyasaları analiz eder ve alım satım sinyallerini, piyasa nabız haberlerini ve güncellemeleri ayrılmaz parçalar olarak kullanır.

-Otomatik portföy oluşturucu
Otomatik portföy oluşturucumuz, herhangi bir deneyime sahip kullanıcıların dakikalar içinde sağlam bir kripto para birimi portföyü oluşturmasına olanak tanır.

-Kişisel Ticaret Önerileri
Pozisyonlarınızı izleyerek ve işlemler önererek kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve kayıplarınızı en aza indirmek için Eyleme Geçirilebilir Takas Edilebilir Öneriler tasarladık.

-Kopya İşlemleri
Copy Investment en iyi yatırımcıları kopyalayarak bir profesyonel gibi yatırım yapın.

Date Information: 01 May 2021 — 21 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

AlfaPocket

AlfaPocket

Add a News