Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper
AlfaPocket

AlfaPocket

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Özellikleri AlfaPocket, 2021 yılında, “otomobil yatırımının” basitliğini kripto yatırımlarının karmaşık dünyasına getirme konusunda çok net bir vizyonla yola çıktı. Perakende yatırımcıları kazançları en üst düzeye çıkarma ve gereksiz kayıpları en aza indirme yolları ile kolaylaştırmak ve tüm dünyadaki kripto kullanıcılarının kripto alanının sürekli evrimiyle güncel kalmalarına yardımcı olmak için gerçek bir tutkuyla gelen bir girişim.

Özellikleri
AlfaPocket, 2021 yılında, “otomobil yatırımının” basitliğini kripto yatırımlarının karmaşık dünyasına getirme konusunda çok net bir vizyonla yola çıktı.

Perakende yatırımcıları kazançları en üst düzeye çıkarma ve gereksiz kayıpları en aza indirme yolları ile kolaylaştırmak ve tüm dünyadaki kripto kullanıcılarının kripto alanının sürekli evrimiyle güncel kalmalarına yardımcı olmak için gerçek bir tutkuyla gelen bir girişim.

ÖZELLİKLERİ:
-AI Asistanı
Yapay Zeka Asistanımız, kârınızı artırmak için finansal piyasaları analiz eder ve alım satım sinyallerini, piyasa nabız haberlerini ve güncellemeleri ayrılmaz parçalar olarak kullanır.

-Otomatik portföy oluşturucu
Otomatik portföy oluşturucumuz, herhangi bir deneyime sahip kullanıcıların dakikalar içinde sağlam bir kripto para birimi portföyü oluşturmasına olanak tanır.

-Kişisel Ticaret Önerileri
Pozisyonlarınızı izleyerek ve işlemler önererek kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve kayıplarınızı en aza indirmek için Eyleme Geçirilebilir Takas Edilebilir Öneriler tasarladık.

-Kopya İşlemleri
Copy Investment en iyi yatırımcıları kopyalayarak bir profesyonel gibi yatırım yapın.

Tarih Bilgileri: 01 Mayıs 2021 — 21 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

AlfaPocket

AlfaPocket

Haber ve Yorum Ekle