AlloHash

AlloHash (ALH)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

AlloHash.com hakkında Zor gerçek şu ki, şirketler arasındaki artan rekabetle birlikte, artık rakiplerinden daha fazla kullanıcı çekmek için daha fazla inovasyon gösterme ihtiyacı ile karşı karşıya kalmaktadır. Aslında AlloHash, benzersiz ve devrim niteliğinde bir fikir üretmeye çalışan şirketlerden biridir. AlloHash platformu, akıllı sözleşme teknolojisi kullanılarak Ethereum tabanlı blok zinciri üzerinde tasarlanmıştır. Şirket, kullanıcıların internete bağlanmalarına

AlloHash.com hakkında
Zor gerçek şu ki, şirketler arasındaki artan rekabetle birlikte, artık rakiplerinden daha fazla kullanıcı çekmek için daha fazla inovasyon gösterme ihtiyacı ile karşı karşıya kalmaktadır. Aslında AlloHash, benzersiz ve devrim niteliğinde bir fikir üretmeye çalışan şirketlerden biridir. AlloHash platformu, akıllı sözleşme teknolojisi kullanılarak Ethereum tabanlı blok zinciri üzerinde tasarlanmıştır.
Şirket, kullanıcıların internete bağlanmalarına gerek kalmadan kripto para birimlerini satmalarına, satın almalarına veya ticaretini yapmalarına olanak tanır. Bu gerçek olamayacak kadar iyi değil mi? Eh, şimdi mümkün ve oluyor!

O nasıl çalışır?

AlloHash, “Acil bir işlem gerçekleştirmek isteyen ancak internet sinyali olmayan kişiler için platform çok kullanışlı olacak”, ayrıca kullanıcılarına uzun onay süreci ve yüksek ücretler için bir çözüm sunuyor. Süreç oldukça basit. , yapmanız gereken tek şey, AlloHash’ın başlattığı PTA: Kişiden uygulamaya devrimin bir parçası olmak. Bir mobil kullanıcıdan bir uygulamaya mesaj göndererek, bir işletme veya şirket ile bir etkileşimin başlamasını sağlar.

Platform, kullanıcıların kripto para ticareti yapabilmek için internet yerine SMS veya Telefon Görüşmesi kullanmalarına olanak sağlıyor. Gerekli kişisel veya hesap bilgisi yoktur

Özellikleri
Şirket, kullanıcıların internete bağlanmalarına gerek kalmadan kripto para birimlerini satmalarına, satın almalarına veya ticaretini yapmalarına olanak tanır. Bu gerçek olamayacak kadar iyi değil mi? Eh, şimdi mümkün ve oluyor!

Teknik bilgi
Kullanıcıya her işlemde kendini tanıtması için bir şifre verilir, bu da güvenliği sağlar. Dolayısıyla, kullanıcılar bir işlem göndermek istediklerinde tek yapmaları gereken, IVR SİSTEMLER imize yeni bir Çağrı başlatmak veya “0.1 BTC’yi +12348769 PIN GOOGLE2FA’ya gönder” diyen bir SMS başlatmaktır.

Date Information: 09 January 2021 — 05 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

AlloHash (ALH)

AlloHash (ALH)

Add a News