bitvalve

BitValve (BTV)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Son yıllarda kripto para alım satım endüstrisinde bir büyümeye tanık olmamıza rağmen, endüstri hala emekleme döneminde. Dahası, mevcut Peer to Peer kripto para birimi borsaları genellikle nispeten yüksek ücretlere sahiptir, sınırlı sayıda kripto para birimini destekler ve kriptodan kriptoya ticarete izin vermez. Ayrıca, mevcut borsalar çok basit ve anlaşılması zor kullanıcı deneyimi tasarımına (UX) ve

Son yıllarda kripto para alım satım endüstrisinde bir büyümeye tanık olmamıza rağmen, endüstri hala emekleme döneminde. Dahası, mevcut Peer to Peer kripto para birimi borsaları genellikle nispeten yüksek ücretlere sahiptir, sınırlı sayıda kripto para birimini destekler ve kriptodan kriptoya ticarete izin vermez. Ayrıca, mevcut borsalar çok basit ve anlaşılması zor kullanıcı deneyimi tasarımına (UX) ve kullanıcı arayüzü tasarımına (UI) sahiptir, iPhone ve Android uygulamaları için destekten yoksundur, bilgi güvenliği zayıftır, pahalı veya var olmayan anlaşmazlık çözümü desteği sunar, yavaş ve katı süreçlerde, sınırlı ödeme yöntemlerini kapsar ve sınırlı kullanılabilirliğe sahiptir.

Piyasada yalnızca iki büyük P2P Borsası olduğundan, profesyonel tüccarlar ve sıradan kullanıcılar, genel olarak daha iyi bir Peer to Peer ticaret deneyimi için alternatif bir seçenek bırakmaz.

BitValve’de, mevcut borsaların tüm avantajlarını birleştirerek ve pazarın tam potansiyeline ulaşmasını engelleyen dezavantajları ele alarak, insanların Eşler Arası ticaret yapma şeklini değiştirecek temel avantajlara sahip bir P2P Değişim platformu oluşturacağız. Platform sadece profesyonel tüccarları değil, aynı zamanda madeni paralarını sadece fiat veya diğer kriptolarla hızlı, ucuz ve verimli bir şekilde değiştirmek isteyen normal kullanıcıları da hedefleyecektir.

Bizim fikrimiz, dünyadaki herkesin en sevdiği kripto para birimine, ister fiat ister kripto para birimi olsun, mevcut herhangi bir ödeme yöntemini kullanarak ve doğrudan diğer kullanıcılarla ticaret yaparak erişebileceği, satın alabileceği ve satabileceği yönündedir. Platform, güvenilir bir emanet hizmeti olarak hareket ederek işlemin güvenliğini sağlayacaktır. Ayrıca Platform, Venezuela gibi halihazırda finansal krizle karşı karşıya olan ülkeler üzerinde halkına alternatif, merkezi olmayan ve anlık ticaret seçeneği sunarak olumlu bir etki yaratacak.

Bu Beyaz Kitap, Platformun ve ilgili BTV belirteçlerinin ayrıntılı bir açıklamasını içerir. Şirketin ekibi onu okumaktan keyif alacağınızı umuyor.

Date Information: 15 April 2020 — 20 August 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Bounty
MVP
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

BitValve (BTV)

BitValve (BTV)

Add a News