bitvalve

BitValve (BTV)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Son yıllarda kripto para alım satım endüstrisinde bir büyümeye tanık olmamıza rağmen, endüstri hala emekleme döneminde. Dahası, mevcut Peer to Peer kripto para birimi borsaları genellikle nispeten yüksek ücretlere sahiptir, sınırlı sayıda kripto para birimini destekler ve kriptodan kriptoya ticarete izin vermez. Ayrıca, mevcut borsalar çok basit ve anlaşılması zor kullanıcı deneyimi tasarımına (UX) ve

Son yıllarda kripto para alım satım endüstrisinde bir büyümeye tanık olmamıza rağmen, endüstri hala emekleme döneminde. Dahası, mevcut Peer to Peer kripto para birimi borsaları genellikle nispeten yüksek ücretlere sahiptir, sınırlı sayıda kripto para birimini destekler ve kriptodan kriptoya ticarete izin vermez. Ayrıca, mevcut borsalar çok basit ve anlaşılması zor kullanıcı deneyimi tasarımına (UX) ve kullanıcı arayüzü tasarımına (UI) sahiptir, iPhone ve Android uygulamaları için destekten yoksundur, bilgi güvenliği zayıftır, pahalı veya var olmayan anlaşmazlık çözümü desteği sunar, yavaş ve katı süreçlerde, sınırlı ödeme yöntemlerini kapsar ve sınırlı kullanılabilirliğe sahiptir.

Piyasada yalnızca iki büyük P2P Borsası olduğundan, profesyonel tüccarlar ve sıradan kullanıcılar, genel olarak daha iyi bir Peer to Peer ticaret deneyimi için alternatif bir seçenek bırakmaz.

BitValve’de, mevcut borsaların tüm avantajlarını birleştirerek ve pazarın tam potansiyeline ulaşmasını engelleyen dezavantajları ele alarak, insanların Eşler Arası ticaret yapma şeklini değiştirecek temel avantajlara sahip bir P2P Değişim platformu oluşturacağız. Platform sadece profesyonel tüccarları değil, aynı zamanda madeni paralarını sadece fiat veya diğer kriptolarla hızlı, ucuz ve verimli bir şekilde değiştirmek isteyen normal kullanıcıları da hedefleyecektir.

Bizim fikrimiz, dünyadaki herkesin en sevdiği kripto para birimine, ister fiat ister kripto para birimi olsun, mevcut herhangi bir ödeme yöntemini kullanarak ve doğrudan diğer kullanıcılarla ticaret yaparak erişebileceği, satın alabileceği ve satabileceği yönündedir. Platform, güvenilir bir emanet hizmeti olarak hareket ederek işlemin güvenliğini sağlayacaktır. Ayrıca Platform, Venezuela gibi halihazırda finansal krizle karşı karşıya olan ülkeler üzerinde halkına alternatif, merkezi olmayan ve anlık ticaret seçeneği sunarak olumlu bir etki yaratacak.

Bu Beyaz Kitap, Platformun ve ilgili BTV belirteçlerinin ayrıntılı bir açıklamasını içerir. Şirketin ekibi onu okumaktan keyif alacağınızı umuyor.

Tarih Bilgileri: 15 Nisan 2020 — 20 Ağustos 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

BitValve (BTV)

BitValve (BTV)

Haber ve Yorum Ekle