Cannabis _Seed_Token

Cannabis Seed Token (CANA)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 23 March 2021

ICO Diğer

Cannabis Seed Token (CANA), kenevir tohumlarının yıldan yıla talebi nedeniyle uzun yıllar boyunca piyasada olacak benzersiz bir kripto para birimi sunuyor. CANA jetonları, jeton değeri bir borsada sıfır olsa bile fiziksel bir kenevir tohumu için kullanılabilir. Jeton sahiplerine, jetonun varlığının hiçbir noktasında jeton sahibinin değersiz bir jeton tutmayacağına dair güven vermek, jetonlarımız doğrudan web sitemizde kullanılabilecek

Cannabis Seed Token (CANA), kenevir tohumlarının yıldan yıla talebi nedeniyle uzun yıllar boyunca piyasada olacak benzersiz bir kripto para birimi sunuyor.
CANA jetonları, jeton değeri bir borsada sıfır olsa bile fiziksel bir kenevir tohumu için kullanılabilir. Jeton sahiplerine, jetonun varlığının hiçbir noktasında jeton sahibinin değersiz bir jeton tutmayacağına dair güven vermek, jetonlarımız doğrudan web sitemizde kullanılabilecek kenevir tohumuna desteklenmektedir.
Ayrıca, CANA tokenlerinin bir token sahibi olarak, esrar endüstrisine ve topluluğuna yardımcı olmak için oluşturulan bir esrar şirketine ve vakfa yatırım yapıyorsunuz.
ICO’muz, hem tıbbi hem de rekreasyonel kullanıma odaklanan milyarlarca poundluk bir endüstride dünya pazarına hizmet edecek bir kenevir tohumu bankası ve tohum kasası oluşturacak.
Cannabis Seed, merkezi olmayan yetiştiricilerden oluşan bir çerçeve ve jetonlar için tohumlar oluşturup dağıtacak bir şirket içi ekip tarafından sağlanacak.

Date Information: 07 May 2020 — 01 October 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Cannabis Seed Token (CANA)

Cannabis Seed Token (CANA)

Add a News