Mina_logo-150x150

Mina Protocol (MINA)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Geleceğimizi Sahiplenme Zamanı Her gün, çevrimiçi hizmetleri kullanmak için büyük teknoloji şirketlerine özel verilerin kontrolünü bırakıyoruz. Finansımızın kontrolünü bankalara ve hesap verilemeyen kredi bürolarına bırakıyoruz. Opak ve denetlenemeyen seçimler yürüten oy sistemi şirketlerine seçimlerimizin kontrolünü bırakıyoruz. Bu güç dengesizliğinden kurtulmaya ve blok zincirlerine katılmaya çalıştığımızda bile, çoğumuz işlemleri doğrulamak için kontrolü ve üçüncü şahıslara güveni

Geleceğimizi Sahiplenme Zamanı

Her gün, çevrimiçi hizmetleri kullanmak için büyük teknoloji şirketlerine özel verilerin kontrolünü bırakıyoruz. Finansımızın kontrolünü bankalara ve hesap verilemeyen kredi bürolarına bırakıyoruz. Opak ve denetlenemeyen seçimler yürüten oy sistemi şirketlerine seçimlerimizin kontrolünü bırakıyoruz.

Bu güç dengesizliğinden kurtulmaya ve blok zincirlerine katılmaya çalıştığımızda bile, çoğumuz işlemleri doğrulamak için kontrolü ve üçüncü şahıslara güveni bırakıyoruz. Neden? Çünkü tam bir düğüm çalıştırmak pahalı donanım, sürdürülemez miktarda elektrik ve gittikçe daha ağır ve ağır zincirleri senkronize etmek için tonlarca zaman gerektirir.

Ama bu şekilde olmak zorunda değil.

Mina’yı bu yüzden yarattık.

Haziran 2017’de, O (1) Labs, blockchain’in orijinal vaadi olan gerçek ademi merkeziyet, ölçek ve güvenlik sunabilecek bir katman tek protokolü tasarlamak için iddialı yeni bir açık kaynak projesine başladı. Mina, kaba hesaplama gücü uygulamak yerine, gelişmiş kriptografi ve yinelemeli zk-SNARK’lar kullanarak zarif bir çözüm sunar.

Son üç yılda ekibimiz, inanılmaz topluluğumuzla birlikte birkaç testnet aşaması başlattı ve öğrendi. Ve şimdi, sonunda, Mina’yı daha geniş bir dünya ile tanıştırmaktan gurur duyuyoruz. Burada geliştiriciler, veri gizliliğinden ve herkesin telefonlarından güvenmeden erişebileceği programlanabilir paradan ödün vermeden finansal hizmetler sunmak için Snapps3 (SNARK destekli uygulamalar) gibi güçlü uygulamalar oluşturabilirler. Ve bu sadece başlangıç.

Gelecek zorluklar olsa da, dünyanın en hafif, en erişilebilir blok zinciri yepyeni bir nesil katılımcılar tarafından desteklenmeye hazır.

Hepimiz için daha verimli, zarif ve adil bir geleceğin şerefine.

Date Information: 31 March 2021 — 30 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Token Standard
Fundraising Goal
Available for token sale
Min / Max personal cap
WhiteList
KYC

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Mina Protocol (MINA)

Mina Protocol (MINA)

Add a News