Evaluation

N/A

Website Whitepaper

COMTrading

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

COMTrading, ticaret platformları arasında ticaret yapma ve para transferi yapma şeklimizi değiştiren küresel tüccarlardan oluşan bir topluluktur. COMTrading token ile en popüler E-Cüzdanlar arasında yüksek ücretlerle bitcoin veya başka bir kripto para birimine gitmeden paranızı transfer edebilirsiniz. COMTrading jetonu, jetonlarınızı satmadan stake etmek ve kar elde etmek için kullanılabilir. Topluluk, ICO’dan 15 gün sonra başlatılacak

COMTrading, ticaret platformları arasında ticaret yapma ve para transferi yapma şeklimizi değiştiren küresel tüccarlardan oluşan bir topluluktur. COMTrading token ile en popüler E-Cüzdanlar arasında yüksek ücretlerle bitcoin veya başka bir kripto para birimine gitmeden paranızı transfer edebilirsiniz. COMTrading jetonu, jetonlarınızı satmadan stake etmek ve kar elde etmek için kullanılabilir. Topluluk, ICO’dan 15 gün sonra başlatılacak bir stake platformu geliştiriyor ve tokenlerinizi tasfiye etmeden günlük olarak kazanabilirsiniz. Stake etme platformu, diğer birkaç kripto para birimini barındırmak ve topluluk temelli tokenleri stake etme konusunda daha düşük bir penetrasyon engeline izin vermek için kullanılacak.

Date Information: 15 May 2021 — 30 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Min / Max personal cap
Token issue
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

COMTrading

COMTrading

Add a News