Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper

COMTrading

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

COMTrading, ticaret platformları arasında ticaret yapma ve para transferi yapma şeklimizi değiştiren küresel tüccarlardan oluşan bir topluluktur. COMTrading token ile en popüler E-Cüzdanlar arasında yüksek ücretlerle bitcoin veya başka bir kripto para birimine gitmeden paranızı transfer edebilirsiniz. COMTrading jetonu, jetonlarınızı satmadan stake etmek ve kar elde etmek için kullanılabilir. Topluluk, ICO’dan 15 gün sonra başlatılacak

COMTrading, ticaret platformları arasında ticaret yapma ve para transferi yapma şeklimizi değiştiren küresel tüccarlardan oluşan bir topluluktur. COMTrading token ile en popüler E-Cüzdanlar arasında yüksek ücretlerle bitcoin veya başka bir kripto para birimine gitmeden paranızı transfer edebilirsiniz. COMTrading jetonu, jetonlarınızı satmadan stake etmek ve kar elde etmek için kullanılabilir. Topluluk, ICO’dan 15 gün sonra başlatılacak bir stake platformu geliştiriyor ve tokenlerinizi tasfiye etmeden günlük olarak kazanabilirsiniz. Stake etme platformu, diğer birkaç kripto para birimini barındırmak ve topluluk temelli tokenleri stake etme konusunda daha düşük bir penetrasyon engeline izin vermek için kullanılacak.

Tarih Bilgileri: 15 Mayıs 2021 — 30 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Minimum / Maksimum Sınır
Token sorunu
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

COMTrading

COMTrading

Haber ve Yorum Ekle