DSFR

DSFR

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

DSFR, alıcı ve satıcı arasında çevrimiçi ödemelere izin veren Merkezi olmayan bir dijital nakit türüdür. Hesapların işlemlerini ve bakiyelerini kaydeden dijital bir defter olarak çalışır. DSFR’ler, kriptografi ilkeleri üzerine inşa edilen DSFR Protokolü kullanılarak değiştirilir. Protokol, bir DSFR işleminin oluşturulmasından, doğrulama ve nihai onay aşamasına kadar izlediği prosedürü tanımlar. Protokolün merkezinde DSFR işlem mekanizması bulunur.

DSFR, alıcı ve satıcı arasında çevrimiçi ödemelere izin veren Merkezi olmayan bir dijital nakit türüdür. Hesapların işlemlerini ve bakiyelerini kaydeden dijital bir defter olarak çalışır. DSFR’ler, kriptografi ilkeleri üzerine inşa edilen DSFR Protokolü kullanılarak değiştirilir. Protokol, bir DSFR işleminin oluşturulmasından, doğrulama ve nihai onay aşamasına kadar izlediği prosedürü tanımlar.
Protokolün merkezinde DSFR işlem mekanizması bulunur. DSFR’ler, elektronik DSFR Cüzdanlarından harcanır ve DSFR işlemleri kullanılarak değiştirilir. Protokolü anlamak için önce bir işlemi, içerdiği bilgileri ve bu bilgilerin nasıl işlendiğini anlamaya çalışalım.

Date Information: 31 December 2020 — 05 December 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Token supply
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

DSFR

DSFR

Add a News