DSFR

DSFR

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

DSFR, alıcı ve satıcı arasında çevrimiçi ödemelere izin veren Merkezi olmayan bir dijital nakit türüdür. Hesapların işlemlerini ve bakiyelerini kaydeden dijital bir defter olarak çalışır. DSFR’ler, kriptografi ilkeleri üzerine inşa edilen DSFR Protokolü kullanılarak değiştirilir. Protokol, bir DSFR işleminin oluşturulmasından, doğrulama ve nihai onay aşamasına kadar izlediği prosedürü tanımlar. Protokolün merkezinde DSFR işlem mekanizması bulunur.

DSFR, alıcı ve satıcı arasında çevrimiçi ödemelere izin veren Merkezi olmayan bir dijital nakit türüdür. Hesapların işlemlerini ve bakiyelerini kaydeden dijital bir defter olarak çalışır. DSFR’ler, kriptografi ilkeleri üzerine inşa edilen DSFR Protokolü kullanılarak değiştirilir. Protokol, bir DSFR işleminin oluşturulmasından, doğrulama ve nihai onay aşamasına kadar izlediği prosedürü tanımlar.
Protokolün merkezinde DSFR işlem mekanizması bulunur. DSFR’ler, elektronik DSFR Cüzdanlarından harcanır ve DSFR işlemleri kullanılarak değiştirilir. Protokolü anlamak için önce bir işlemi, içerdiği bilgileri ve bu bilgilerin nasıl işlendiğini anlamaya çalışalım.

Tarih Bilgileri: 31 Aralık 2020 — 05 Aralık 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

DSFR

DSFR

Haber ve Yorum Ekle