equinox_logo_3

EQUINOX BUSINESS (EQX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Pre Sale Diğer

EQUINOX BUSINESS ilk kez Enterprise DeX’i, Zincir üzerinde işletme yönetimini, ORG 3.0’ın topluluk tarafından toplu kontrolünü ve daha kapsayıcı zincir yönetimini getiriyor. EQUINOX BUSINESS yenilikçi bir blok zinciri tabanlı ağ doğrulanabilir, kimliği doğrulanmış ve şifrelenmiş bir iş süreci otomasyon platformu olarak topluluk tarafından yönlendirilen zincir iş yönetimi çerçevesini uygular, böylece iş organizasyonları entegre proje yönetimi

EQUINOX BUSINESS ilk kez Enterprise DeX’i, Zincir üzerinde işletme yönetimini, ORG 3.0’ın topluluk tarafından toplu kontrolünü ve daha kapsayıcı zincir yönetimini getiriyor.

EQUINOX BUSINESS yenilikçi bir blok zinciri tabanlı ağ doğrulanabilir, kimliği doğrulanmış ve şifrelenmiş bir iş süreci otomasyon platformu olarak topluluk tarafından yönlendirilen zincir iş yönetimi çerçevesini uygular, böylece iş organizasyonları entegre proje yönetimi araçlarından yararlanmanın yanı sıra işlevlerini platforma dahil ederek yatırımcıların erişmesini sağlar. İş modeli, operasyonlar ve önerilen kararlar üzerinde denetim ve oylama ve haklı hisse senedi sahipleri olarak yatırımcılar, kararlaştırıldığı gibi işletme maliyeti düşüldükten sonra net dağıtılabilir kâr ayarına göre kripto varlıklarında veya yerel EQUINOX (EQX) özet belirtecinde kullanıcı kuruluşlar tarafından temettüler alabileceklerdir.

İş Kanıtı’nın (PoB) arkasındaki algoritma, yeni ürün ve hizmetler oluşturma kararı, stratejik kararlar, yönetim kurulu kararlarında oylama, yönetim kurulu tutanaklarının uygulanma durumu, gelir gerçekleştirme, alacaklar gibi veri ifşa senaryolarını çıkarmak için protokoller ve akıllı sözleşmeler uygulayacaktır. (veya temettü dağıtılır.)

Kullanıcı kuruluşlar kendilerini güvenilir kuruluşlara dönüştürebilir ve ayrıca kendilerini sorumlu ve verimli bir varlık olarak geliştirebilirler.

Date Information: 06 September 2021 — 28 September 2021
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Platform
Token Standard
Token supply
Available for token sale
Min / Max personal cap
KYC

Bonuslar:
En az 5000 EQX’te %5 bonus EQX,
Minimum 10000 EQX’te %10 bonus EQX,
Minimum 25000 EQX’te %15 EQX

Road Map
2021

Ticari İşletmeler için Blockchain Platformu

Sistem Protokollerinin Dağıtımı

Dapp'lerin Geliştirilmesi

Katman 2 Çözümleri

equiSTAMP blok zinciri güven sertifikası

2022

V 2.0'da Kamu İşletmeleri için Blockchain Platformu

Blockchain destekli veri şifreleme sistem

İş Kanıtı Üzerine Herkese Açık Blok Zinciri

2023-2025

Yardımcı olan eksiksiz bir Blockchain ekosistemi tüm işi şeffaf ve verimli bir şekilde yürütmek 2. katmana şifreli erişim sağlayarak Çapraz ile Public Blockchain üzerindeki uygulamalar platform entegrasyonu

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

EQUINOX BUSINESS (EQX)

EQUINOX BUSINESS (EQX)

Add a News